Logo Legia.Net

Poranny trening w grodziskim upale

Piotr Szydłowski

Źródło: Legia.Net

28-06-2010 / 14:30

(akt. 15-12-2018 / 23:10)

Po niedzielnej rekreacji, legioniści rozpoczęli dziś drugi tydzień okresu przygotowawczego przed sezonem 2010/11. Przy okazji porannego, poniedziałkowego treningu, podopieczni trenera Macieja Skorży powrócili do pracy na pełnych obrotach. Odbywające się w pełnym słońcu zajęcia obfitowały w ćwiczenia doskonalące motorykę i siłę zawodników. Do zajęć z drużyną powrócił Ariel Borysiuk, a przez większą część treningu, z resztą kolegów pracował Takesure Chinyama. Gościnnie z bramkarzami ćwiczył z kolei młodszy brat Łukasza Fabiańskiego, Arkadiusz.

Zdjęcia z treningu - kliknij tutaj

Wchodzących na boczne boisko piłkarzy, "witał" dość bogaty i różnorodny zestaw rozłożonego na murawie sprzętu. Nie zabrakło płotków, mat, sprężyn, sztang, hantli, piłek lekarskich oraz innych akcesoriów, pomocnych w polepszaniu szeroko pojętej sprawności piłkarzy. Jako pierwsze, po rozgrzewce, w ruch poszły piłki lekarskie, choć i reszta sprzętu niezbyt długo leżała odłogiem. O poprawność wykonywanych przez piłkarzy czynności dbał Paolo Terziotti.

Kiedy piłkarze zdążyli już odczuć trudy treningu siłowego, Maciej Skorża zarządził grę w "dziada". Po kilkunastu minutach, stołeczni piłkarze znów powrócili jednak do ćwiczeń motoryczno-siłowych, o których dokładność na poszczególnych stacjach dbali asystenci trenera Skorży.

W międzyczasie, bramkarski trening prowadził trener Dowhań. Przy jednym z ćwiczeń ucierpiał Jakub Szumski, którego piłka lekarska trafiła w nos. - No tak, a jutro napiszą w "Fakcie", że Antolović pobił Szumskiego - rzucił żartobliwie w kierunku lekko zakrwawionego "Szumiego" trener Dowhań.

Zajęcia zakończyła krótka gierka na dwie bramki przy skróconym boisku oraz ograniczonej liczbie dozwolonych kontaktów z piłką. Zwycięska okazała się drużyna "zielonych", wśród których do bramki trafiali Jakub Wawrzyniak, dwukrotnie Maciej Iwański oraz Rafał Wolski i Sebastian Szałachowski. Z kolei dla "pomarańczowych" gole zdobyli Dong Fangzhuo, Ivica Vrdoljak (2 razy) oraz Dominik Furman.

W wieczornych zajęciach udział wezmą Maciej Rybus i Michał Kucharczyk, którzy dotarli już do Grodziska Wielkopolskiego.

 

 

Komentarze (3)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Devilyn
  • 0 / 0
oj jeszcze sie zdziwimy i Dong zostanie ;-)
~GooglexD
  • 0 / 0
ale z tego Antolović Brutal hehe
~krzysztof k.
  • 0 / 0
Rafał Wolski to chyba ten co kometuje mecze w Canal+.
A Artur Jędrzejczyk w któej grał drużynie?