Porażka Polaków, asysta Korzyma

Źródło: 90minut.pl

05.06.2009 21:43

(akt. 17.12.2018 15:52)

Młodzieżowa reprezentacja Polski do lat 21 przegrała 1-2 (1-1) w towarzyskim meczu ze Szwecją rozegranym w Malmo. Pierwszego gola strzelił w 5. minucie <b>Patryk Małecki</b> z podania <b>Macieja Korzyma</b>. 20 minut później do wyrównania doprowadził <b>Ola Toivonen</b>, a zwycięska bramkę dla gospodarzy strzelił w samej końcówce <b>Labinot Harbuzi</b>. 45 minut w tym spotkaniu zagrali legioniści <b>Maciej Korzym, Ariel Borysiuk</b> i <b>Maciej Rybus</b>.
Szwecja 2:1 Polska Ola Toivonen 25, Labinot Harbuzi 89 - Patryk Małecki 5 Polska: Michał Gliwa (46, Wojciech Szczęsny) - Mariusz Gancarczyk, Grzegorz Krychowiak (88, Tadeusz Socha), Mateusz Pielach, Adrian Basta - Kamil Grosicki (72, Piotr Grzelczak), Kamil Wilczek (46, Kamil Biliński), Mateusz Cetnarski, Maciej Rybus (46, Ariel Borysiuk) - Patryk Małecki, Maciej Korzym (46, Marcin Wodecki)