News: Ultras Sportingu na ławce trenerskiej

Porażka Sportingu z Bragą

15.01.2012 21:03

(akt. 04.01.2019 12:17)

<p>Sporting Lizbona przegrał na wyjeździe w Bradze 1:2. Pierwsza połowa zakończyła się bez goli. Wynik otworzył w 51. minucie Helder Barbosa - napastnik Sportingu Braga. Kwadrans później, rezultat podwyższył Lima. Gości stać było jedynie na jedno trafienie Andre Carrillo. Lwy zajmują po tej potyczce czwarte miejsce w tabeli za Benficą, Porto oraz Sportingiem Braga. Podopieczni Domingosa Paciency tracą do lidera 11 punktów. Następny mecz rozegrają w czwartek w Pucharze Ligi z Moreirense.</p>

Sporting Braga - Sporting Lizbona 2:1 (0:0)
51' (1:0) Helder Barbosa
64' (2:0) Lima
74' (2:1) Andre Carrillo

Żółte kartki: Viana, Cesar (Braga) - Elias, Rodriguez, Insua (Sporting)

Braga: Quim - Echiejile, Douglao, Ewerton, Mossoro (68' Alberto) - Custodio, Viana, Salino, Alan - Lima (87' Cesar), Barbosa (79' Carlao).

Sporting: Patricio - Pereira, Rodriguez, Onyewu, Insua (54' Carrillo) - Evaldo, Schaars, Fernandez, Elias (72' Martins), Capel - Ribas (68' Bozhinov).