Powołania dla młodych legionistów

Maciej Ziółkowski

Źródło: Akademia Piłkarska Legii Warszawa, 90minut

07-11-2019 / 13:23

(akt. 07-11-2019 / 14:53)

Jakub Kowynia otrzymał powołanie do reprezentacji Polski do lat 17. Golkiper znalazł się na liście wyróżnionych na konsultację szkoleniową, która odbędzie się od 11 do 14 listopada w Siedlcach.

Bramkarz z rocznika ’03 w bieżących rozgrywkach wystąpił w trzech spotkaniach w barwach stołecznego klubu w Centralnej Lidze Juniorów do lat 18.

Z kolei trener kadry narodowej do lat 15 Rafał Lasocki podał listę powołanych zawodników na zgrupowanie reprezentacji, które odbędzie się w dniach 16-22 listopada, oraz towarzyski dwumecz z Irlandi. W kadrze znalazło się miejsce dla dwóch legionistów – Bartosza KrasuckiegoBartosza Mikołajczyka.

Kadra na konsultację:

Michał Rosiak (Arsenal FC, Anglia), Mateusz Jasiński (Escola Varsovia), Tommaso Guercio (FC Internazionale Milano, Włochy), Bartosz Tomaszewski (Lech Poznań), Dawid Zięba (Lech Poznań), Jan Niedzielski (Lech Poznań), Mateusz Wójcik (Lech Poznań), Krystian Okoniewski (Lechia Gdańsk), Bartosz Krasuski (Legia Warszawa), Bartosz Mikołajczyk (Legia Warszawa), Jan Sobczuk (Motor Lublin), Konrad Magnuszewski (Pogoń Szczecin), Marcel Mendes Dudziński (Pogoń Szczecin), Oskar Jarocha (Pogoń Szczecin), Marcel Szymański (Radomiak Radom), Kacper Masiak (Zagłębie Lubin), Kacper Terlecki (Zagłębie Lubin), Kamil Fura (Zagłębie Lubin), Oliwier Sławiński (Zagłębie Lubin), Oskar Kozdroń (Zagłębie Lubin).

Biało-czerwoni zmierzą się z Irlandią (19 listopada, 19:00, Galway) i dwa dni później o 12:00.

Komentarze (4)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Jak widać są kolejni. Z bramkarzami mamy kłopot bogactwa. A jak na poważnie ruszy akademia to będzie tylko.lepij.
Sierżant
  • 0 / 0
Coś mało naszych.
Podpułkownik
  • 0 / 0
W tym wieku to nic nie znaczy. Lewandowski w żadnych młodzieżówkach nie grał.
Sierżant
  • 0 / 1
Coś mało naszych.