Pracowity Jan Urban

Źródło:

08.06.2007 08:26

(akt. 23.12.2018 00:34)

Nowy trener Legii Warszawa <b>Jan Urban</b> nie marnuje czasu. Szkoleniowiec ostatnie popołudnie przed wylotem do Hiszpanii spędził bardzo pracowicie. Najpierw, razem z dyrektorem <b>Mirosławem Trzeciakiem</b> i <b>Jackiem Magierą</b>, pojechał na mecz rezerw Legii do Otwocka. Później ekipa z Łazienkowskiej przeniosła się do Nowego Dworu, żeby obejrzeć mecz kadry U-21 z Turcją. Z orłem na piersi wystąpił <b>Jakub Rzeźniczak</b>.
Wysłannicy Legii wpadli na stadion Świtu dopiero pod koniec pierwszej połowy, kiedy Polacy przegrywali już 0:1. -Wszystko przez korki - tłumaczył Urban. - W której minucie padł gol? "Rzeźnik" nie zawalił? - dopytywał z kolei Magiera. Cała trójka mogła być zadowolona z gry Rzeźniczaka i przymierzanego do Legii Piotra Ćwielonga z Ruchu Chorzów. Chociaż reprezentacja Polski przegrała z Turkami 0:1, obaj wyróżnili się na boisku.