News: Premierowe trafienia Ohayona i Wolskiego

Premierowe trafienia Ohayona i Wolskiego

21.09.2011 17:15

(akt. 13.12.2018 03:22)

<p>W 16. minucie pucharowego pojedynku z Rozwojem II Katowice, pierwszą oficjalną bramkę dla Legii strzelił Moshe Ohayon. Przy tej akcji, piłka spadła pod nogi Izraelczyka na dwudziestym metrze, a ten bez zastanowienia huknął po ziemi i pokonał Roberta Widawskiego. W pierwszej drużynie debiutanckiego gola zanotował również Rafał Wolski, który w 76. minucie minął trzech rywali i podcinką posłał futbolówkę do siatki nad bezradnym golkiperem rywali. </p>

Oprócz nich zawodnicy Wojskowych zaaplikowali przeciwnikom jeszcze dwa trafienia i pokonali niżej notowanego rywala 4:1. Bramki zdobyli też Maciej Rybus, a z karnego strzelił Marcin Komorowski.