Przepiękna bramka Piotra Gizy

27.01.2009 19:31

(akt. 18.12.2018 07:50)

Popołudniowe treningi upłynęły pod znakiem ćwiczeń z piłkami. Trener <b>Jan Urban</b> zajął jedną połowę boiska. Ustawiał wysoko linię obrony, a czterech pomocników i dwóch napastników miało za zadanie tak rozegrać piłkę by zaskoczyć defensywę i strzelić bramkę. Pozostali zawodnicy w tym czasie ćwiczyli na drugiej połowie długie podania, przyjęcia i odegrania z pierwszej piłki. Na treningu nie pojawili się młodzi piłkarze, którzy otrzymali od trenerów wolne. <br>- <a href=fotoreportaz.php?id=714 class=link>Fotoreportaż z wtorkowych treningów</a>
Na koniec zajęć rozegrano mecz, którego prawdziwą ozdobą była kapitalna bramka z przewrotki strzelona przez Piotra Gizę. - Ktoś to nagrywał, albo chociaż sfotografował - dopytywał się trener Krzysztof Dowhań. Bardzo dobrze w gierce i ćwiczeniach taktycznych prezentowali się testowani gracze z Zimbabwe. Jutro piłkarze odbędą trening o 9:30 rano, a na 16. mają zaplanowany sparing z Young Boys Berno, w którym zobaczymy przede wszystkim zawodników teoretycznie rezerwowych.