Remis młodej Legii z Radomiakiem

Źródło: radomiak.com.pl

20.02.2010 15:19

(akt. 16.12.2018 12:32)

<span>W meczu kontrolnym rozegranym na sztucznym boisku przy ulicy Rapackiego piłkarze Młodej Legii zremisowali 2:2 z zespołem Radomiaka. Wynik został ustalony jeszcze przed przerwą za sprawą trafień kolejno: Michała Efira w 5. minucie, Michała Skórskiego w 10. minucie, Michała Kucharczyka w 14. minucie i Mateusza Lisieckiego w 23. minucie. </span>

Już w 5. minucie legioniści wyszli na prowadzenie. Adam Banasiak zagrał prostopadłą piłkę do wbiegającego zza pleców obrońców Radomiaka Michała Efira i ten w sytuacji sam na sam z Jakubem Studzińskim nie dał mu najmniejszych szans na obronę. Chwilę później groźne uderzenie z 16 metrów oddał Jakub Kosecki, ale tym razem Studziński spisał się bardzo dobrze. Zieloni doprowadzili do wyrównania w 10. minucie spotkania. Arkadiusz Oziewicz dośrodkował z rzutu rożnego, a Michał Skórski strzałem głową umieścił piłkę w siatce. W 14. minucie Radomiak prowadził już 2:1. Paweł Boryczka podał piłkę przed pole karne do Michała Kucharczyka, ten wymanewrował obrońcę Legii i ładnym strzałem z lewej nogi pokonał Jakuba Szumskiego. W 23. minucie po rzucie rożnym i błędzie Studzińskiego, który minął się z piłką Mateusz Lisiecki strzałem z głowy wyrównał stan meczu.

Radomiak: Studziński (46' Banasiak) - Boryczka (46' Sala), Grunt, Świdzikowski, Łatkowski, Szary (80' Kurbiel), Skórski, Barzyński, Oziewicz (60' Zięba), Wierzba, Kucharczyk (46' Janik)

Legia ME: Szumski (46' Osuch) - Lisowski (46' Demisiak), Lisiecki (46' Michalak), Augustyniak, Wasikowski (46' Widejko), Koziara (46' Łukasik), Banasiak (46' Furman), Kosecki (46' Kamiński), Rajczyk (35' Wolski) (70' Mikołajczak), Górski (46' Kopczyński), Efir (46' Kowalczyk)