News: Turek sędzią pierwszego meczu z Dudelange

Remis PSV z Hapoelem

03.11.2011 23:11

(akt. 21.12.2018 15:50)

<p>Hapoel Tel Awiw zremisował na wyjeździe z PSV Eindhoven 3:3. To zespół z Izraela wyszedł w 10. minucie na prowadzenie za sprawą Omera Damariego. Czerwono-biali błyskawicznie wyrównali po trafieniu Georginio Wijnalduma. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gości. Gola na 2:1 strzelił Toto Tamuz, który tuż po rozpoczęciu drugiej części gry podwyższył rezultat. W 59. minucie kontaktowe trafienie zaliczył Ola Toivonen, a 180 sekund przed końcem spotkania wyrównał Kevin Strootman. Remis oznacza, że pewny awans z grupy C, wywalczyła już Legia oraz PSV. Obie drużyny powalczą teraz o pierwsze miejsce.</p>

PSV Eindhoven - Hapoel Tel Awiw 3:3 (1:2)
10' (0:1) Omer Damari
12' (1:1) Georginio Wijnaldum
33' (1:2) Toto Tamuz
47' (1:3) Toto Tamuz.
59' (2:3) Ola Toivonen
87' (3:3) Kevin Strootman

PSV: Isaksson - Manolew, Marcelo, Willems (66' Bouma), Derijck (73' Lens) - Wijnaldum, Strootman, Labyad - Toivonen, Matavz, Mertens.

Hapoel: Apoula - Pecalka, Khotaba, Badir, Shish - Abutbul, Igiebor (90' Kende), Gordana, Cohen (67' Al Lala) - Damari (74' Fransman), Tamuz

Żółte kartki: Jetro Willems, Kevin Strootman, Ola Toivonen (PSV) - Eiad Khotaba, Gal Shish, Walid Badir, Nosa Igiebor, Roy Gordana, Omer Damari, Bevan Fransman (Hapoel).

Czerwona kartka: Roy Gordana (73 min. - za drugą żółtą kartkę)