Adam Dawidziuk

Źródło:

28.05.2005 23:01

(akt. 28.12.2018 16:48)

Rezerwy Legii zremisowały w Paradyżu z Ceramiką 3:3 (2:1). Mecz rozpoczął się z prawie 1,5-godzinnym opóźnieniem. Powodem tego opóźnienia był wypadek, w jakim uczestniczył autokar wiozący zespół rezerw. Na jednym z zakrętów na autokar wpadł samochód osobowy - uszkodził go uniemożliwiając dalszą jazdę. Trzeba było czekać na następny, który zabrał cały zespół na mecz do Paradyża.
Pierwsza połowa zaczęła się pomyślnie dla naszego zespołu - w 19 minucie spotkania Maciej Korzym otworzył wynik spotkania. Niestety na przerwę nasi zawodnicy schodzili przegrywając 1:2. W drugiej połowie było już lepiej chociaż początek tego nie zapowiadał. W 47 minucie Andrzej Krzyształowicz puścił strzał z ponad 30 metrów "za kołnierz" i było 3:1 dla gospodarzy. Nasz zespół jednak zdołał się podnieść i strzelić dwie bramki. Najpierw kontaktowego gola zdobył w 65 minucie Dariusz Zjawiński, a wyrównał w 80 minucie Tomasz Jarzębowski. W ostatniej minucie spotkania szanse na zwycięskiego gola miał Sławomir Babuśka, ale przegrał pojedynek "sam na sam" z bramkarzem gospodarzy. Ceramika Paradyż - Legia II Warszawa 3:3 (2:1) Bramki dla Legii II: Maciej Korzym 19', Dariusz Zjawiński 65', Tomasz Jarzębowski 80'. Żółte kartki: Maciej Korzym, Rafał Dębiński Legia II zagrała w następującym składzie: Krzyształowicz - Starowicz, Jarzębowski, Rosłoń, Skrzypczak - Babuśka, Dębiński (83' Dylewski), Ogórek, Fedoruk (46' Garlej) - Korzym (89' Kołakowski), Zjawiński.