News: Ultras Sportingu na ławce trenerskiej

Remis Sportingu Lizbona w Pucharze Ligi

03.01.2012 08:19

(akt. 04.01.2019 12:17)

<p>Rywal Legii Warszawa w 1/16 finału piłkarskiej Ligi Europy Sporting Lizbona zremisował w Vila do Conde z Rio Ave FC 1:1 (0:1) w meczu 1. kolejki fazy grupowej portugalskiego Pucharu Ligi. Gola dla gospodarzy w 16. minucie strzelił Joao Tomas. Wyrównującą bramkę dla gości zdobył w 87. minucie Oguchi Onyewu. Sporting po pierwszej kolejce trzeciej rundy Pucharu Ligi zajmuje drugie miejsce w grupie A. Zwycięzcy grup awansują do półfinałów. Mecze Legii z drużyną z Lizbony w Lidze Europy rozegrane zostaną 16 i 23 lutego.</p>

Skład Sportingu: Marcelo Boeck - Joao Pereira, Oguchi Onyewu, Anderson Polga, Emiliano Insua - Andre Carrillo, Andre Santos (54' Matías Fernandez), Stijn Schaars, Elias (74' Andre Martins), Diego Capel (64' Marat Izmajłow) - Ricky van Wolfswinkel