Reprezentacja Polski - Korona Góra Kalwaria 1:0 (0:0)

zari

Źródło:

04.09.2002 19:37

(akt. 05.01.2019 02:20)

Reprezentacja Polski, która przygotowuje się do meczu w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy w 2004 z San Marino, wygrała sparingowy mecz z Koroną Góra Kalwaria 1:0. W spotkaniu, które trwało 2 razy po 30 minut, zwycięską bramkę strzelił Emmanuel Olisadebe w 43. minucie meczu. Skład reprezentacji Polski: Kowalewski (31 Liberda) - Kukiełka, Bąk, Ratajczyk (31 Kos) - Kuś (31 Głowacki), Lewandowski, Kałużny, Michał Żewłakow (31 Kaczorowski) - Kosowski (31 Dawidowski) - Żurawski (31 Marcin Żewłakow), Wichniarek (31 Olisadebe). Mecz odbył się na stadionie warszawskiej Legii.