News: Reprezentacje: Grali Ojamaa, Skowron i Karbowy. Duda czeka na debiut.

Reprezentacje: Grali Ojamaa, Skowron i Karbowy. Duda czeka na debiut.

Źródło: 90minut.pl, Legia.Net

15.11.2014 22:35

(akt. 08.12.2018 07:05)

Prowadzona przez Rafała Janasa reprezentacja Polski do lat 18 przegrała 2:3 w pierwszym meczu towarzyskim z rówieśnikami z Anglii. Od pierwszej minuty wystąpił piłkarz Legii Bartosz Skowron, zaś na ostatnie minuty pojawił się Filip Karbowy. W poniedziałek o godz. 17:00 w Gdańsku rozegrane zostanie drugie spotkanie pomiędzy tymi reprezentacjami.

Polska - Anglia2:3
Walski (42. min.), Olczyk (74. min.) - Connolly (50. min.), Maitland-Niles (60. min.) Armstrong (69. min.)

Polska: Makuchowski - Skowron, Walczak, Jarosz (73' Chruściel), Olczyk - Mandrysz (61' Pytlik), Purzycki, Walski (73' Jagiełło), Skrzecz (86' Karbowy), Żmijewski (86' Piechowiak) - Krauz (61' Cieślik)

Z kolei w barwach reprezentacji Estonii w zremisowanym bezbramkowo wyjazdowym meczu eliminacyjnym do mistrzostw Europy z San Marino wystąpił wypozyczony z Legii Henrik Ojamaa. W 62. minucie zmienił Henri Anier.

San Marino - Estonia0:0

Do dorosłej kadry Słowacji swoje pierwsze powołanie otrzymał Ondrej Duda. Piłkarz Legii na debiut w swojej reprezentacji musi jednak poczekać, całe spotkanie z Macedonią przesiedział na ławce rezerwowych. Jego koledzy wygrali 2:0.

Macedoania - Słowacja 0:2