Arkadiusz Ciach, Wiktor Kamiński

Rezerwy: Legia wygrała z Mazurem. Gole Kamińskiego i Ciacha

05.02.2022 12:15

(akt. 05.02.2022 15:12)

Rezerwy Legii Warszawa prowadzone przez trenera Marka Gołębiewskiego mają za sobą trzeci sparing przygotowujący do drugiej części sezonu III ligi. Stołeczny zespół wygrał w LTC 2:1 z IV-ligowym Mazurem Karczew po golach Wiktora Kamińskiego i Arkadiusza Ciacha.

W sparingu wystąpili m.in. Maciej Kikolski, Jakub Kwiatkowski, Karol Noiszewski, Patryk Pierzak, Kacper Skwierczyński i Wiktor Kamiński, którzy trenowali z "jedynką" na obozie w Dubaju.

Po pierwszej połowie prowadzili przyjezdni, ale legioniści podkręcili tempo po przerwie. Po godzinie gry miejscowi doprowadzili do wyrównania. Zagranie ze środka boiska dotarło do Arkadiusza Ciacha. Napastnik podał za linię obrony do Kamińskiego, a ten "ściął" do środka i oddał skuteczny strzał w kierunku dalszego słupka. Parę chwil później było już 2:1 dla "Wojskowych". Dawid Dzięgielewski został sfaulowany w polu karnym. Sędzia podyktował "jedenastkę", którą wykorzystał Ciach. Było to trafienie, które ustaliło wynik rywalizacji.

Ostatecznie, warszawiacy wygrali 2:1 z Mazurem Karczew w trzecim meczu towarzyskim przed wznowieniem rozgrywek.

Legia II Warszawa – Mazur Karczew 2:1 (0:1)

Kamiński (60. min.), Ciach (69. min. – k.) – (25. min.)

Legia w I połowie: Kikolski - Kwiatkowski, Noiszewski, Konik, Widejko - Dzięgielewski, Laskowski, Pierzak, Czajkowski, Skwierczyński - Kamiński

Legia w II połowie: Trojanowski - Bednarz, Macenko, Konik – Kwiatkowski (66’ Czajkowski), Gościniarek, Pierzak (66’ Laskowski), Skwierczyński (66’ Pacek) – Kamiński (66’ Wiśniewski), Ciach, Dzięgielewski.