Rezerwy: Ruch w Warszawie, w kadrze czterech z "jedynki"

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

06-11-2019 / 13:00

(akt. 06-11-2019 / 13:08)

W środę o godzinie 17:00 rezerwy Legii Warszawa rozegrają zaległe spotkanie z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Mecz odbędzie się w Ząbkach, a na boisku pojawi się czterech zawodników z pierwszego zespołu.

Pierwotnie mecz Legii II z Ruchem Wysokie Mazowieckie miał się odbyć w pierwszej połowie października. Spotkanie jednak przełożono z powodu powołań graczy stołecznego klubu do drużyn narodowych. 

"Wojskowi" przystąpią do rywalizacji z Ruchem po wygranej 1:0 w Łowiczu z miejscowym Pelikanem. Gola na wagę trzech punktów strzelił Kacper Kostorz. Na humory nie mogą również narzekać środowi rywale ekipy Piotra Kobiereckiego. Ruch wygrał 2:1 z KS-em Wasilków po bramkach Eryka Matusa oraz Michała Grochowskiego

Legioniści po rozegraniu czternastu spotkań zajmują czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 28 punktów. Ewentualna wygrana z Ruchem pozwoli "Wojskowym" wskoczyć na trzecią lokatę. Ruch walczy o utrzymanie. Drużyna prowadzona przez Dariusza Jurczaka ma na koncie piętnaście oczek. Kadra biało-niebieskich opiera się przede wszystkim na młodzieży. Etatowym bramkarzem jest z kolei urodzony w Warszawie 21-latek, Eryk Niemira.

Stołeczna drużyna będzie musiała poradzić sobie bez dwóch kontuzjowanych zawodników: Chrisa Philippsa oraz Aleksandra Wańka. W warszawskim zespole wystąpi za to czterech graczy ćwiczących na co dzień z pierwszym zespołem. W tej grupie znaleźli się Cezary Miszta, William Remy, Mateusz Praszelik, a także Maciej Rosołek. 

Spotkanie Legii II z Ruchem rozpocznie się w środę o godzinie 17:00. Wstęp na trybuny jest darmowy. Relacja po ostatnim gwizdku sędziego na Legia.Net. 

Kadra Legii II na mecz z Ruchem:

Bramkarze: Cezary Miszta*, Gabriel Kobylak

Obrońcy: William Remy*, Ariel Mosór, Nikodem Niski, Dawid Wach, Mateusz Grudziński, Patryk Konik

Pomocnicy: Radosław Pruchnik, Łukasz Łakomy, Mateusz Praszelik*, Piotr Cichocki, Radosław Cielemęcki, Kamil Orlik, Mikołaj Neuman 

Napastnicy: Kacper Wełniak, Maciej Rosołek*, Szymon Włodarczyk, 

Komentarze (3)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Mocny sklad II po tych meczach pucharowych chyba zlapali forme chlopaki. Czy wchodzi tylko 1 zespol do 2ligi ?
Pułkownik
  • 1 / 0
To chyba wygramy walkowerem, skoro - jak głosi tytuł - Ruch w Warszawie, a mecz w Ząbkach.
Chorąży
  • 0 / 0
Hehe słuszna uwaga. Aż wraca znane ze szkoły tzw. Czytanie ze zrozumieniem.