News: Rezerwy: Skrót meczu z Ursusem

Rezerwy: Skrót meczu z Ursusem

27.05.2015 23:49

(akt. 07.12.2018 23:36)

Piłkarze Ursusa Warszawa zdobyli mazowiecki Puchar Polski pokonując w finale rezerwy Legii 1:0 po dogrywce. Trafieniem na wagę trofeum popisał się w 105. minucie Jakub Kabala. Mecz nie stał na wysokim poziomie, do przerwy na murawie wiele się nie działo. W drugiej odsłonie w poprzeczkę trafił Jewhen Radionow, zaś w odpowiedzi ładnym strzałem popisał się Arkadiusz Górka. Kiedy wszyscy szykowali się do rzutów karnych na strzał zdecydował się Przemysław Sztybrych, piłkę odbił Dawid Leleń, zaś z dobitką skutecznie zdążył Kabala. Tym samym Ursus zagra w Pucharze Polski na szczeblu krajowym. Poniżej skrót wideo ze spotkania.

Ursus Warszawa - Legia II Warszawa 1:0 po dogrywce