Rezerwy: Wygrana w pierwszym sparingu

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

18-07-2019 / 02:09

(akt. 18-07-2019 / 18:09)

Rezerwy Legii Warszawa w pierwszym sparingu przed sezonem 2019/2020 ograły Dyskobolię Grodzisk Wielkopolski 4:0. Gole strzelili Kacper Wełniak, Mateusz Lisowski, Łukasz Łakomy oraz jeden z miejscowych, który trafił do własnej bramki.

Rezerwy Legii Warszawa od poniedziałku przebywają na zgrupowaniu w Grodzisku Wielkopolskim. W środę do zespołu dołączył m.in. Filip Sobiecki, który początkowo został w stolicy. Razem z drużyną trenują również m.in. Łukasz Moneta, a także Chris Philipps

Drugi zespół wicemistrzów Polski ma za sobą pierwszy mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do sezonu 2019/2020. Drużyna Piotra Kobiereckiego zmierzyła się z miejscową Dyskobolią, która w poprzednich rozgrywkach awansowała z Klasy A do ligi okręgowej. Wojskowi" pewnie ograli 4:0 ekipę, którą w najbliższym sezonie czeka m.in. rywalizacja z następcą Amiki Wronki, Błękitnymi.

Bramki dla stołecznej drużyny zdobyli Kacper Wełniak, Mateusz Lisowski, a także Łukasz Łakomy. Własnego bramkarza pokonał też jeden z zawodników miejscowego zespołu. Spotkanie odbyło się na głównej płycie stadionu w Grodzisku Wielkopolskim. Legioniści mieli przez większość meczu przewagę i prowadzili grę, co udokumentowali poprzez końcowy rezultat. W weekend, na koniec obozu, warszawiaków czeka sparing z trzecioligową Jarotą Jarocin. 

Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Legia II Warszawa 0:4
Gole: Samobój, Wełniak, Łakomy, Lisowski

Komentarze (0)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094