Ruch Chorzów - Legia Warszawa 1:0 (1:0). A blamaż trwa...

12.09.2010 17:00

(akt. 15.12.2018 14:56)

Miał być postęp po dwutygodniowej przerwie na mecze reprezentacji, a w Chorzowie kibice byli dziś znów świadkami nieporadności piłkarzy Legii Warszawa. W 5. kolejce Ekstraklasy "Wojskowi" przegrali 0:1 z miejscowym Ruchem. Gola dla gospodarzy strzelił w 29. minucie <strong>Wojciech Grzyb</strong>. Legia kończyła ten pojedynek w dziesiątkę. W 71. minucie meczu <strong>Jakub Rzeźniczak</strong> otrzymał po faulu drugą żółtą kartkę w tym spotkaniu w konsekwencji czego sędzia <strong>Paweł Gil </strong>nakazał defensorowi opuszczenie placu gry. W pięciu meczach obecnego sezonu warszawianie przegrali już trzykrotnie. <p> </p>