Reklama HEG

Rymek wypożyczony do Lechii

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

02-03-2019 / 13:16

(akt. 02-03-2019 / 14:06)

Bartosz Rymek został na pół roku wypożyczony do Lechii Tomaszów Mazowiecki. Rundę jesienną pomocnik stracił z powodu kontuzji.

Bartosz Rymek rundę jesienną spędził na rehabilitacji. Pomocnik leczył uraz biodra, przez który był wyłączony z gry. Ostatni mecz 19-latek rozegrał w czerwcu, kiedy wybiegł na murawę w spotkaniu 1/2 finału Centralnej Ligi Juniorów przeciwko Lechowi Poznań. Wiosną piłkarz był rezerwowym w drugim zespole mistrzów Polski i zanotował wtedy sześć występów (179 minut). 

Nowy klub Rymka prowadzony jest przez byłego analityka pierwszego zespołu Legii, Daniela Myśliwca. Lechia Tomaszów Mazowiecki zajmuje po rundzie jesiennej czwarte miejsce w trzeciej lidze i jest rywalem rezerw "Wojskowych". Runda rewanżowa nie będzie jednak łatwa dla zielono-czerwonych, gdyż klub zmaga się z problemami finansowymi. Kadra Lechii wiosną będzie diametralnie inna od tej, którą oglądaliśmy jesienią.

Zespół z Tomaszowa Mazowieckiego rozpocznie rundę 17 marca, kiedy podejmie na własnym boisku Ruch Wysokie Mazowieckie. Rymek został wypożyczony do Lechii do końca trwającego sezonu. 

Komentarze (2)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Porucznik
  • 0 / 0
Ja w pierwszej chwili myślałem że oslabiamy rywala z gdańska :P
Lechia ma problemy, to może Rymek pogra.