Reklama HEG

Salvador Agra: Znam oczekiwania trenera

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

28-01-2019 / 13:44

(akt. 28-01-2019 / 13:56)

- Mam bardzo dobre pierwsze wrażenie z pobytu w Legii. Wiem czego oczekuje ode mnie trener i staram się dawać z siebie wszystko w trakcie treningów, by wywalczyć miejsce w składzie - stwierdził po poniedziałkowych zajęciach Salvador Agra, skrzydłowy mistrzów Polski, który trafił na Łazienkowską w styczniu z Benfiki Lizbona.

- Jestem gotowy do gry. Wszedłem do zgranej drużyny, która tworzy bardzo fajną grupę. Zespół miło mnie przyjął i pomaga w aklimatyzacji. Uważam, że integracja z kolegami przebiega naprawdę szybko - powiedział zawodnik stołecznego klubu.

- Najważniejsza jest gra i możliwość jak największej pomocy drużynie. Chcę grać jak najlepiej i wspólnie cieszyć się na koniec sezonu z osiągnięcia celów, jakie przed nami postawiono - dodał Agra.

Komentarze (33)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Powodzenia Agra! Pokaż wszystkim, że nie będziesz tylko jednym z wielu, których Kucharczyk posadził na ławce.
Pułkownik
  • 0 / 0
RSP już u to zapewnił.
Czyli ostro zaciekle i nieustępliwie :)
pupilek trenera, już się podlizuje.
Pupilek? ? Bo nie powiedział jak 3/4 pseudo piłkarzy z tej marnej ligi ze uczy się taktyki? ? Czy po czym to wnioskujesz
Powodzenia w naszych barwach i obyś dał dużo radości fanom że swojej gry
Generał dywizji
  • 0 / 0
Zobaczymy jak mu się będzie podbac jak trzeba będzie wyjść na boisko przy ujemnej temperaturze, a na przeciw zamiast drużyny piłkarskiej stanie banda drewna nastawiona na walkę ku aprobacie sędziów i ekspertów.
Bardzo jestem ciekawy tych nowych nabytków i nie mogę się doczekać aby zobaczyć ich w meczach o stawkę. Szczególnie Agra, bo obstawia pozycję, gdzie nadmiaru wyboru nie mamy.
~krissssss
  • 0 / 1
macie jakies informacje tranferowe odnosnie legii czy przyjdzie ktos na 10 ???
Legii kolego Legii
Może cobus ma, bo jest w tym obeznany.
Oby to nie był jeździec bez głowy jak Manu.
Manu to był chłop od czarnej roboty. Jak Maciuś kazał mu z*******aać od linii do linii to zatrzymał się dopiero na komendę "stop".
Domyślny awatar Pułkownik
  • 0 / 0
Manu jeździec i polewa z niego była, ale tak patrząc statystycznie to liczby na boku wykręcał
Ale głównie w przebiegniętych kilometrach ;)
Zobaczymy, co pokaże w meczach o stawkę. Chociaż z dwójki nowych Portugalczyków wygląda lepiej. Co do Rochy to nie miałem przekonania od początku. Ale oczywiści życzę im i nam by byli dobrymi wzmocnieniami. czas pokaże już niebawem. Chociaż prawdziwa ocena powinna nastąpić po całej rundzie. Jedni potrzebują więcej czasu inni mniej.
Ja nie miałem do Rochy ale uspokoiłem się po transmitowanym sparingu. Przedstawiany był dużo gorzej ;)
Kapitan
  • 0 / 0
Rocha? Nie powącha murawy oprócz PP. Agra może być kot, mały szatan.
Pułkownik
  • 0 / 0
Blisko ma do ziemi, mocno stoi na nogach.
Wyglada ze nie da sie poniewierac mimo mikrego wzrostu.
Pułkownik
  • 3 / 0
Mam nadzieje, że Salvador Agra będzie naszym "czarnym koniem" tej rundy. Zobaczycie będzie wymiatał! W każdym razie jeżeli wszystkich zawodników Legii będą omijały kontuzje, to o wyniki meczów bym się nie martwił.
Generał broni
  • 0 / 0
To samo pisał Tomaszek67 o Felixie Ogbuke. Proponuje wstrzymać się z opiniami do pierwszych meczów o stawkę. Inaczej metodą kuli śniegowej powstanie na tym forum opinia i ludzie go będą chwalić bez względu na wszystko, jak Eduardo, który do dziś ma swoich wielbicieli.
~Egon.
  • 0 / 0
Jedno jest pewne - ten chłopak będzie zasuwał po boisku ile wlezie, a taki, przykładowo, Eduardo, Hildeberto, Pasquato i im podobni, to się nadawali raczej do poturlania plażowej piłki albo na ławeczkę przy boisku autografy rozdawać.
U Sa Pinto piłkarskie flimony snujące się po boisku nie mają racji bytu i długo miejsca nie zagrzeją.
Czekaj aż przegramy jeden mecz, zaraz eksperci napiszą że atmosfera jest może za dobra i panuje rozprężenie, po dwóch przeczytasz o kryzysie, po trzech o kandydatach na nowego trenera. Pewność jest ok, dopóki idzie w parze z wynikami. Poczekajmy.
Kiedy ostatnio Legia przegrała 3 mecze z rzędu na wiosne?
No fakt, mało prawdopodobne, chyba że remis uznamy za porażkę. Też mam wiarę ze będzie dobrze, ale czekam w napięciu na mądrości ekspertów przy potknięciu.
~Rrahl
  • 0 / 0
O tym wszystkim przeczytasz już po pierwszej wygranej w słabym stylu. Po przegranej obwieszczą chaos i największy kryzys w historii klubu!
Po 3 porażkach po rząd chyba sam bym pisal co wskazales :) na szczęście to się w Legii nie zdarza nawet jak gra bez trenera.
A co miał powiedzieć?To chyba dobrze że jest pewność i że atmosfera w drużynie jest dobra.Gdybyś usłyszał że nie wie czy da radę ale spróbuje nie zawieść to byłbyś bardziej szczęśliwy?
Mientowy, jestem szczęśliwy:)
To po co się prężysz?
Przeczytaj jeszcze raz i powiedz który z nas dwóch pręży się w internetach. Nie masz na cebulę, skończyła się, dam Ci tą dyszkę.
Czekaj aż przegramy jeden mecz, zaraz eksperci napiszą że atmosfera jest może za dobra i panuje rozprężenie, po dwóch przeczytasz o kryzysie, po trzech o kandydatach na nowego trenera. Pewność jest ok, dopóki idzie w parze z wynikami. Poczekajmy.
Redakcjo po raz drugi dubluje się mój post, zwróćcie na to uwagę przy poprawkach, bo nie ma też możliwości usunięcia.