Sekcja Tenisa Legii Warszawa zaprasza na obozy rodzinne

Logo Legia.Net

Redakcja Legia.Net

Źródło: Warsaw Sports Group

18-04-2019 / 10:05

(akt. 18-04-2019 / 10:33)

Jeśli lubicie aktywny wypoczynek i wciąż jeszcze nie macie pomysłu na nadchodzące wakacje, skorzystajcie z oferty obozów rodzinnych organizowanych przez Sekcję Tenisa Legii Warszawa. Motywem dominującym będzie oczywiście tenis, ale w trakcie Family Sports Camp nie zabraknie także innych dyscyplin sportu. Zobaczcie, jakie propozycje przygotowali legijni tenisiści.

Family Sports Camp - Jabłoń Lake Resort

Przepięknie położony pośród mazurskich jezior obiekt kusi nowoczesnym zapleczem sportowo-rekreacyjnym. Niesamowita sceneria i widoki, które zapierają dech w piersi, oraz atrakcyjny program sportowy - wszystko to sprawia, że na obóz rodzinny w Jabłoni aż chce się wracać. Zadowoleni i szczęśliwi uczestnicy, którzy rok w rok jadą z nami na Mazury, to najlepsza z możliwych rekomendacji tego wyjazdu. Na nasz flagowy obóz zapraszamy w terminach 10-17 sierpnia i 17-23 sierpnia. Istnieje również możliwość wyjazdu na turnus pro.

Nasze obozy to oferta skierowana głównie do rodzin, ale zapraszamy również osoby indywidualne. Zapewniamy codzienne treningi tenisowe pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej i instruktorskiej Sekcji Tenisa Legii Warszawa. Na uczestników czekają m.in. zajęcia, sparingi i turnieje tenisowe, zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci, kajaki, rowery wodne, windsurfing, gry i zabawy survivalowe. Poziom zajęć dopasowany jest do możliwości każdego z uczestników i stopnia ich zaawansowania. Podczas Family Sports Camp możesz nauczyć się gry w tenisa od podstaw albo w szybkim czasie podnieść swoje umiejętności. Podczas zajęć rodziców dzieci realizują swój program dostosowany do ich wieku. W Jabłoni możesz grać w tenisa nawet do czterech godzin dziennie!

Ośrodek Jabłoń Lake Resort to idealne miejsce do wypoczynku dla całych rodzin. Sam zdecyduj co zrobić po treningu - w Jabłoni można uprawiać sporty wodne, odwiedzić spa, jeździć na rowerze, spędzić czas z dzieckiem na placu zabaw, albo po prostu zażyć kąpieli słonecznej i odpocząć w restauracji.

ZAREZERWUJ MIEJSCE NA FAMILY SPORTS CAMP - JABŁOŃ LAKE RESORT 2019

Family Sports Camp - Véska 2019

Tematem przewodnim obozu rodzinnego Family Sport Camp Véska są tenis i golf. Obóz odbędzie się w nowoczesnym kompleksie sportowo-rekreacyjnym w miejscowości Véska koło Ołomuńca w Czechach. To doskonała okazja, aby zapoznać się z podstawami golfa, który przecież wciąż nie jest sportem masowym. Obóz odbędzie się w terminie 20-27 lipca 2019.

Obok golfa stawiamy na tenis pod okiem najlepszych - zajęcia na kortach z nawierzchnią ziemną lub sztuczną prowadzone są przez szkoleniowców, pracujących na co dzień w Sekcji Tenisa Legii Warszawa. Nauka pod okiem fachowców przynosi imponujące rezultaty. Jeśli więc chcesz w krótkim czasie podnieść swoje umiejętności, ten wyjazd jest właśnie dla Ciebie. Grupy treningowe tworzone są zgodnie z poziomem i kategorią wiekową uczestników. Podczas każdej z edycji obozu staramy się zaskoczyć naszych gości nowościami i takiej też nie zabraknie w tym roku. Uczestnicy obozu będą mogli poznać podstawy CrossFitu, wezmą udział w treningach interwałowych, kondycyjnych i rodzinnych grach zespołowych. Obozowicze będę mogli także wziąć udział w zajęciach "Zdrowy Kręgosłup".

Family Sports Camp - Véska 2019 odbędzie się na terenie ośrodka o wysokim standardzie położonego pośród odrzańskich Wzgórz. Po zajęciach możesz odpocząć w usytuowanej na dachu hotelu restauracji albo skorzystać ze strefy wellness.

ZAREZERWUJ MIEJSCE NA FAMILY SPORTS CAMP - VÉSKA 2019

Cross Fitness Camp - Jabłoń Lake Resort 2019

Jeśli chcesz postawić latem na maksymalnie aktywny wypoczynek, ten obóz jest właśnie dla Ciebie! Codzienne treningi CrossFit, interwałowe, ogólnorozwojowe i zespołowe to wizytówka obozu, który odbędzie się w Jabłoni w dwóch terminach: 10-17 sierpnia i 17-23 sierpnia.

Podczas obozu będziesz miał szansę zmierzyć się z własnymi słabościami, przełamać wewnętrzne bariery i spróbować różnorodnych form aktywności ruchowej. Trening CrossFit, wykorzystujący najróżniejsze dyscypliny sportu, pozwoli Ci rozwinąć zdolności motoryczne i harmonijnie ukształtować sylwetkę. Zadbaj o swoje ciało i postaw na profilaktykę. To zdecydowanie tańsze od leczenia.

Do tej pory zajęcia na naszych obozach w Jabłoni prowadzili m.in. Dariusz Rycaj, Robert Temczuk, Marcin Stachniak i wielokrotny medalista w biegach z przeszkodami, Wojciech Sobierajski. Ten ostatni będzie obecny w Jabłoń Lake Resort również teraz, gwarantując uczestnikom najwyższy poziom treningu. Tak jak w poprzednich latach nasza kadra złożona będzie ze specjalistów w swoich dziedzinach sportu; trenerów z wieloletnim stażem i doświadczeniem. Jeśli Twoja forma pozostawia wiele do życzenia nie musisz się martwić - zajęcia zostaną odpowiednio dopasowane do uczestników, tak by każdy mógł czerpać z nich przyjemność. Na obóz zapraszamy całe rodziny i osoby indywidualne. Jeśli wraz z paczką przyjaciół szukasz możliwości aktywnego spędzenia czasu, wybierz nasz Cross Fitness Camp! Poza głównym blokiem zajęć będziesz mógł zrelaksować się, korzystając z oferty zajęć "Zdrowy kręgosłup", kajaków, rowerów wodnych, czy lekcji windsurfingu. Planujemy gry i zabawy zespołowe oraz leśne rajdy rowerowe.

ZAREZERWUJ MIEJSCE NA CROSS FITNESS CAMP - JABŁOŃ LAKE RESORT 2019

Komentarze (0)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094