Sparing "Biali" - "Czerwoni" 3:2

Emil Kopański

03.12.2010 13:04

(akt. 15.12.2018 04:57)

<p>Na bocznym boisku Legii rozegrany został wewnętrzny sparing zespołu. Biali wygrali 3:2. Pierwszą bramkę dla "Czerwonych" zdobył w 12. minucie Damian Zbozień, a wyrównał 15 minut później Maicon de Oliveira. Na prowadzenie "Białych"wyprowadził w 30. minucie Jakub Rzeźniczak, a wyrównał w ostatniej minucie pierwszej połowy Nusmir Fajić. W 65. minucie ponownie bramkę, tym razem z rzutu karnego zdobył Maicon. Takim rezultatem zakończyło się spotkanie. Mecz rozgrywany był sysyemem 2x40 minut. Wkrótce fotoreportaż z meczu, który obejrzał sam Mariusz Walter.</p>

Składy zespołów:

"Biali": Antolović - Rzeźniczak, Janas, Wawrzyniak, Zyro - Manu, Vrdoljak, Borysiuk, Cabral - Mezenga, Maikon.

"Czerwoni": Skaba - Jędrzejczyk, Astiz, Magiera, Zbozień - Radović, Trochim, Rybus, Majkowski - Fajić, Kucharczyk.