Logo Legia.Net

Stałe fragmenty w Grodzisku

Piotr Szydłowski

Źródło: Legia.Net

26-06-2010 / 13:18

(akt. 15-12-2018 / 23:20)

Doskonalenie stałych fragmentów gry było motywem przewodnim dzisiejszych, porannych zajęć drużyny Legii Warszawa w Grodzisku Wielkopolskim. Wykazanie się przy rzutach rożnych i wolnych, nie było niestety przywilejem Dicksona Choto i Ariela Borysiuka, którzy z uwagi na lekkie urazy, trenowali indywidualnie.

Zdjęcia z treningu - kliknij tutaj

Piłkarze czwartej drużyny ubiegłego sezonu Ekstraklasy wybiegli na boisko treningowe tradycyjnie o godzinie 10.45. Po rozgrzewce, zawodnicy wykonali kilka ćwiczeń biegowych i sprawnościowych, by następnie zająć się piłkarską modyfikacją gry w popularnego "berka".

W międzyczasie, trening bramkarski pod okiem Krzysztofa Dowhania rozpoczęli golkiperzy "Wojskowych". Po jednym z zagrań piłki, uznanie w oczach "Kapello" zyskał sobie Jakub Szumski. - Kuba, ja cię kręcę! Ale ty jesteś technik owocowy! - żartował specjalista od szkolenia bramkarskich fachowców.

Po jakimś czasie dwóch golkiperów zostało oddelegowanych do reszty drużyny, która rozpoczynała ćwiczenie stałych fragmentów gry. Etatowymi wykonawcami rzutów rożnych i wolnych byli Maciej Iwański oraz Piotr Giza. - Panowie, z rozsądkiem, z rozsądkiem! Nie chcemy niepotrzebnych kontuzji! - chłodził zapędy przepychających się gorliwie w polu karnym legionistów Maciej Skorża.

Trening zakończyło kilka minut wolnego czasu, który większość piłkarzy przeznaczyła na strzały z dystansu. Konkurs na pierwszego zdobywcę gola wygrał Sebastian Szałachowski. Bardzo niepocieszony w tej sytuacji był Kostiantyn Machnowskyj, któremu ostatecznie przyszło wyciągnąć piłkę z siatki. Po kilku chwilach silnym i ładnym strzałem Kostka pokonał również m.in. Michał Żyro. - Dobra Michał, spokojnie, wszyscy widzieli - zażartował z dumnego kolegi Tomasz Kiełbowicz.

Po zejściu zawodników z boiska, rewanż w siatkonogę zdecydowali się rozegrać trenerzy. Para Skorża - Sanjuan nie zdołała jednak odegrać się za wczorajszą porażkę w setach 0:2 z Jackiem Magierą i Rafałem Janasem. Byli zawodnicy klubu z Łazienkowskiej wygrali 3:0 (15:11, 15:6, 15:6).

Komentarze (11)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~lazar
 • 0 / 0
Działa Wam oficjalna ?
~ela
 • 0 / 0
Nie działa,może przerwa techniczna i zapowiadana nowy układ stron.Tzn.nowa kosmetyka.Zapowiadane nowe forum.
Szeregowy
 • 0 / 0
A to pierwszy raz nie działa? Co tydzień tak jest
~cobrax
 • 0 / 0
Przy weekendzie to irytujące. Na pewno więcej osób ma ochotę zajrzeć na stronę. Lubię oficjalną, ale tym mnie denerwuje. Chyba że jakaś miła niespodzianka to można będzie wybaczyć.
~lazar
 • 0 / 0
Gdzieś trzy tygodnie temu też nie działała cały dzień ... żadnych niespodzianek nie było
~cobrax
 • 0 / 0
Dziś jest chociaż informacja o przerwie technicznej. Wtedy o ile pamiętam nie było nic. Więc tym razem liczę na jakieś nowości na stronie.
~L
 • 0 / 0
"Aktualnie nie masz możliwości dodawania komentarzy. Data końca bana: 2010-....." - takie komunikaty pojawiają się na legia.com.pl
Żenada...
~hmm
 • 0 / 0
pochwal sie przyczyna bana
~L
 • 0 / 0
problem w tym, że przyczyny nie znam. nikogo nie obrażam, nie bluzgam. widocznie poglądy redakcji nie na rączkę... karierę za to robią wklejający stronnicowe wypociny bojownicy ;-) i tak wyginą :-)
~xxx
 • 0 / 0
88 o jakich bojownikach piszesz??
no i nie raz na tej stronie udowodniłeś że na bana zasługujesz
~maliniak
 • 0 / 0
zobaczcie jak gra w piłkę cieszy Bruno, aż milo popatrzeć na gościa.