News: Finisz Ekstraklasy według statystyków

Statystyki meczu z Ruchem

30.05.2013 20:52

(akt. 21.12.2018 15:55)

Piłkarze Legii rozegrali naprawdę dobrą pierwszą połowę meczu z Ruchem i słabiutką drugą część spotkania. Legioniści oddali więcej strzałów na bramkę, przez więcej minut byli w posiadaniu piłki, mieli więcej dośrodkowań, rzutów rożnych, długich podań, wygranych pojedynków. Nie przełożyło się to jednak na gole, w Chorzowie padł bezbramkowy remis.

Ruch - Legia

Wynik: 0:0

Strzały: 8:10 (Janoszka 1, Konczkowski 1, Panka 1, Starzyński 1, Jankowski 1, Sultes 1, Malinowski 1, Kuświk 1 - Jodłowiec 2, Gol 1, Saganowski 4, Brzyski 1, Kucharczyk 1, Radović 1)

Celne strzały: 2:4 (Jankowski 1, Kuświk 1 - Gol 1, Saganowski 2, Radović 1)

Niecelne strzały: 4:5

Strzały zablokowane: 2:1

Posiadanie piłki: 35 % - 65%

Wygrane pojedynki: 41% - 59%

Faule: 12:6 (Lewczuk 3, Janoszka 1, Konczkowski 3, Panka 1, Szyndrowski 2, Starzyński 1, Malinowski 1 - Gol 2, Saganowski 1, Brzyski 1, Kucharczyk 1, Dwaliszwili 1)

Długie podania, dośrodkowania: 7:24 (Janoszka 2, Jankowski 1, Sultes 2, Smektała 2 - Brzyski 8, Kucharczyk 4, Radović 2, Wawrzyniak 1, Rzeźniczak 2, Furman 7)

Rzuty rożne: 0:9

Spalone: 2:9 (Starzyński 1, Jankowski 1 - Saganowski 5, Brzyski 1, Furman 1, Dwaliszwili 2)

Żółte kartki: 2:0 (Janoszka, Konczkowski)

Czerwone kartki: 0:0

Zmiany: 3:3 (Zieńczuk za Malinowskiego, Smektała za Sultesa, Kuświk za Jankowskiego - Vrdoljak za Wawrzyniaka, Dwaliszwili za Furmana i Żewłakow za Rzeźniczaka).