Tłoki Gorzyce - Legia 1:3

Źródło:

20.08.2003 18:45

(akt. 02.01.2019 22:53)

Legia po słabym meczu z Górnikiem Łęczna pojachała na zaległy mecz Pucharu Polski. Wszyscy piłkarze zapowiadali poprawę gry i lepszy wynik. Do przerwy sztuka ta się udawała, podopieczni Dariusza Kubickiego prowadzili 1:0. Bramkę dla Legii minutę przed końcem pierwszej części gry zdobył Tomasz Sokołowski I. Popularny "Sokół" zdobył drugą już brakmę w tym sezonie. Niestety kwadrans po przerwie stan meczu wyrównał Dziewulski. W 77 minucie meczu gola dajacego Legii powadzenie zdobył Manuel Garcia. To jego pierwszy gol w oficjalnym meczu naszej drużyny. W ostatniej minucie spotkania wynik ustalił Radosław Wróblewski. Legia pokonała ostatecznie Tłoki Gorzyce 3:1 (1:0) w 1/16 Pucharu Polski. W następnej rundzie spotka się z Górnikiem Zabrze. Skład Legii: Krzyształowicz - Szala, Jóźwiak, Choto, Jarzębowski, Surma (73' Magiera), Sokołowski I, Sokołowski II (82' Dudek), Vuković, Kiełbowicz, Garcia (88' Wróblewski).