Sieku i Szymon

Źródło:

05.04.2003 21:00

(akt. 03.01.2019 17:51)

Legia Warszawa zremisowała z Górnikiem Zabrze 0:0. Pierwsza połowa spotkania była całkiem niezła. Dwóch doskonałych sytuacji nie wykorzystał Alexandar Vukovic. Po przerwie Legia pokazała nieporadność i styl do jakiego przeyzwyczaiła nas ostatnio reprezentacja Polski. Brak pomysłu na grę, na oszukanie obrony rywali. Właściwie pochwalić można tylko Mijanovicia. Był to jego debiut w którym pokazał klika udanych interwencji. Do tego sprzyjało mu szczęście, a te jest przecież bardzo ważne. Po spotkaniu kibice pocieszali się, że nadrobiliśmy punkt do Wisły, jednak były to stwierdzenia ironiczne. Legia zagrała w składzie: Mijanovic - Jóźwiak, Zieliński, Jarzębowski - Nuhi (72. Sokołowski), Surma, Majewski (82. Magiera), Vukovic (61. Saganowski), Kiełbowicz - Svitlica, Kucharski. Więcej o meczu możecie przeczyać pod tym adresem.