U-16: Gol Anczewskiego, cały mecz Najemskiego

Piotr Jóźwiak

Źródło: 90minut.pl, gazeta.pl, Legia.Net

23.08.2011 19:57

(akt. 13.12.2018 09:30)

<p>Reprezentacja Polski u-16 (rocznik 1996) wygrała w towarzyskim meczu z Walią 2:0 (1:0) rozgrywanym w Nowych Proboszczewicach. Bardzo dobrze spisał się duet z Legii '96: Kamil Anczewski i Arkadiusz Najemski. Pierwszy strzelił gola na 1:0 w 31. minucie gry, a drugi skuteczną grą w defensywie przerywał ataki Walijczyków. Drugą bramkę dla biało-czerwonych dołożył na 5 minut przed końcem Kondrad Kołodziej z Sandecji Nowy Sącz. Rewanż odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 16 w Płocku. Trzymamy kciuki za młodych legionistów!</p>

Polska 2-0 Walia
Kamil Anczewski 31 min., Konrad Kołodziej 75 min.

Polska: Mateusz Kuchta - Adrian Bielawski, Arkadiusz Najemski, Damian Grzejda (78' Przemysław Szarek), Paweł Bochniewicz - Krzysztof Szewczyk, Bartłomiej Kuśnierz, Sebastian Sypniewski (60' Kamil Kuczak), Kamil Anczewski (66' Konrad Kołodziej) - Arkadiusz Madeński (78' Kowalczyk), Grzegorz Tomasiewicz.

Walia: 1. Cameron Clarke - 2. Ross White, 3. Keston Davies (56', 5. Tomos Clarke), 4. Thomas Atyeo, 17. Sam Jones (56', 14. Cian Harries) - 6. Liam Walsh (41' 8. Corey Francis), 16. Lloyd Humphries, 11. Peter Smith, 10. Kyle Copp (41' 15. Liam Wright) - 7. Abdifatah Noor (41' 13. Jake Charles), 9. Alexander Penny (69' 18. Ellis Bellamy).

Grano 2x40 minut.