News: U-16: Wygrana z Chorwatami, Legia show!

U-16: Wygrana z Chorwatami, Legia show!

Piotr Jóźwiak

12.06.2012 23:36

(akt. 11.12.2018 10:39)

Reprezentacja Polski do lat 16. Prowadzona przez trenera Roberta Wójcika (rocznik 1996) wygrała 2:0 z Chorwatami w rozgrywanym w Zagrzebiu meczu towarzyskim. Co ciekawe, w wyjściowym składzie zagrało aż 5(!) legionistów, a dwóch z nich – Robert Bartczak i Kamil Anczewski – zdobyło po bramce. W czwartek obie drużyny ponownie zmierzą swoje siły.

Grzegorz Tomasiewicz (Legia ’95, kapitan reprezentacji): W Pierwszej połowie zagraliśmy bardzo dobrze, co przełożyło się na bramki. Po trafieniach Anczewskiego i Bartczaka do przerwy prowadziliśmy 2:0 i byliśmy lepsi. Po zmianie stron sytuacja na boisku uległa zmianie i to by cofnęliśmy się, ale wynik dowieźliśmy do końca.