News: Jagiełło będzie wypożyczony do Lechii

U-17: Jagiełło i Pogorzelec lepsi od Czechów

Piotr Jóźwiak

24.03.2012 22:13

(akt. 04.01.2019 13:39)

Reprezentacja Polski u-17 w swoim pierwszym meczu fazy Elite II rundy eliminacyjnej młodzieżowych Mistrzostw Europy pokonała 2:0 swoich rówieśników z Czech. Bramkarz Młodej Legii Oskar Pogorzelec rozegrał całe spotkanie, zaś trenujący z pierwszym zespołem Aleksander Jagiełło opuścił murawę w ostatniej minucie.

W 35. minucie biało-czerwoni wyszli na prowadzenie. Dokładne dośrodkowanie Adriana Cierpki z rzutu rożnego na gola zamienił Vincent Rabiega. Po przerwie na 2:0 wynik podwyższył uderzeniem głową Mariusz Stępiński.