News: Wyniki reprezentacji młodzieżowych

U-17: Wygrana z Finlandią, grali legioniści

Źródło: 90minut.pl

05.08.2015 13:39

(akt. 22.12.2018 11:15)

Reprezentacja Polski do lat 17 wygrała 2:0 z rówieśnikami z Finlandii w meczu 1. kolejki grupy B rozgrywanym w ramach towarzyskiego turnieju Nordic Cup. W ekipie biało-czerwonych wystąpiło czterech legionistów. Całe zawody rozegrali Radosław Majecki oraz Mateusz Bondarenko, natomiast Sebastian Szymański został zmieniony w drugiej połowie, a Kacper Pietrzyk wszedł na ostatnie minuty. Spotkanie trwało 2X40 minut. Kolejnym rywalem Polaków będą Duńczycy.

U-17: Polska - Finlandia 2:0
Macierzyński (25. min.), Drawz (53. min.)

Polska: Majecki - Olszewski (71' Pietrzyk), Bondarenko, Chrzanowski, Puchacz (71' Szota) - Chodyna (21' Drawz), Szymański (61' Moder), Makowski, Kopacz (61' Małkowski), Wiktoruk (52' Kwietniewski) - Macierzyński (52' Kurminowski)

Finlandia: Luukkanen - Heinolainen, Montola, Vesiaho, Ademi, Jokelainen, Stavitski (54' Saira), Eremenko (64' Louko), Voutilainen, Mattila (41' Mantynen; 72' Leppala), Mohamed (41' Hyokyvirta)