News: Byli legioniści: gdańscy asystenci

U-21: Cały mecz Borysiuka, wygrana z Albanią

Źródło: 90minut.pl

11.10.2011 17:42

(akt. 04.01.2019 13:38)

<p>Reprezentacja Polski U-21 wygrała 4-3 w meczu eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy z Albanią. Bramki dla "biało-czerwonych" zdobyli Grzegorz Krychowiak z rzutu karnego, Mateusz Klich, Artur Sobiech oraz Arkadiusz Woźniak. Dla Albańczyków gole strzelali dwa Armando Sadiku i Bekim Bala. Całe spotkanie rozegrał piłkarz Legii Ariel Borysiuk.</p>

Polska - Albania 4:3
34' (1:0) Grzegorz Krychowiak (karny)
54' (2:0) Mateusz Klich
55' (2:1) Armando Sadiku
64' (3:1) Artur Sobiech
81' (3:2) Bekim Bala
90' (3:3) Armando Sadiku
90' (4:3) Arkadiusz Woźniak

Polska
: 1. Łukasz Skorupski - 7. Paweł Olkowski (67, 17. Miłosz Przybecki), 3. Grzegorz Krychowiak, 14. Piotr Malarczyk, 5. Damian Ałdaś - 11. Tomasz Kupisz, 6. Łukasz Tymiński (46, 13. Kamil Drygas), 8. Ariel Borysiuk, 10. Mateusz Klich (84, 16. Paweł Wszołek), 2. Arkadiusz Woźniak - 9. Artur Sobiech.

Albania: 1. Stivi Frashëri - 3. Alis Baci, 5. Roland Peqini, 6. Imran Bunjaku, 8. Mergim Brahimi (85, 7. Albi Dosti), 9. Bekim Bala, 10. Erjon Vuçaj (74, 17. Bruno Telushi), 11. Armando Sadiku, 14. Armando Vajushi, 15. Arsen Sykaj, 18. Orges Gava.

żółte kartki: Borysiuk, Tymiński, Klich, Drygas, Woźniak, Ałdaś - Bala, Sykaj.

czerwone kartki: Kamil Drygas (89. minuta, Polska, za drugą żółtą) - Arsen Sykaj (90. minuta,