News: U-21: Gol Kucharczyka na wagę remisu z Portugalią

U-21: Gol Kucharczyka na wagę remisu z Portugalią

Piotr Szydłowski

Źródło: 90minut.pl, Legia.Net

07.10.2011 00:02

(akt. 13.12.2018 00:11)

<p>Reprezentacja Polski do lat 21 zremisowała 1:1 na wyjeździe z Portugalią w meczu grupy 6 eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy. Podopieczni Stefana Majewskiego zdołali zdobyć jeden punkt, choć przez całą drugą połowę grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Filipa Kurty. Z uwagi na wykluczenie polskiego bramkarza, jeszcze przed przerwą boisko opuścić musiał Kucharczyk, który ustąpił miejsca rezerwowemu golkiperowi. Wcześniej, napastnik Legii zdobył bramkę wyrównującą dla zespołu Majewskiego. Całe spotkanie rozegrał inny legionista, Ariel Borysiuk.</p>

Portugalia - Polska 1:1 (1:1)
Mendes (6. min.) - Kucharczyk (36. min.)

Polska: Kurto - Olkowski, Krychowiak, Malarczyk, Oleksy - Kupisz, Tymiński, Borysiuk, Klich (71' Drygas), Kucharczyk (45' Skorupski) - Sobiech (77' Wszołek)