News: Jarosław Niezgoda: Wykonuję ćwiczenia statyczne

U-21 i U:20: Gol Niezgody, występy Wieteski, Michalaka, Bartczaka i Makowskiego

Źródło: 90minut.pl, Legia.Net

27.03.2017 19:44

(akt. 04.01.2019 13:09)

W meczu towarzyskim rozegranym w Kielcach reprezentacja Polski U-21 przegrała z Czechami 1:2. Jedyną bramkę dla Polaków zdobył wypożyczony z Legii Warszawa do Ruchu Chorzów Jarosław Niezgoda, który na boisku pojawił się w 66. minucie meczu. Siedemnaście minut później, po strzale Krzysztofa Piątka błąd popełniła czeska defensywa, co bez problemów wykorzystał Niezgoda, posyłając piłkę obok bezradnego bramkarza.

Polska - Czechy 1:2
Niezgoda (84. min.) - Cerny (50' min.), Cermak (90. min.)

Polska: Wrąbel - Kędziora (78' Szymiński), Bednarek, Łasicki (66' Marcjanik), Jaroszyński (85' Moneta) - Kownacki, Dawidowicz, Lipski (66' Niezgoda), Kapustka (78' Murawski), Buksa (59' Frankowski) - Stępiński (59' Piątek)

Czechy: Zima - Sacek, Luftner, Stronati, Havel - Cerny, Hubinek, Travník (90' Mateju), Tetour (46' Cermak), Havlik (78' Necas) - Linhart (69' Mihalik).

Z kolei reprezentacja Polski U-20 wygrała we Włocławku w towarzyskim spotkaniu z reprezentacją Grecji. W spotkaniu wystąpiło czterech piłkarzy związanych z Legią: Mateusz Wieteska (wypożyczony do Chrobrego Głogów), Konrad Michalak i Robart Bartczak (wypożyczenia do Zagłębia Sosnowiec) oraz Rafał Makowski (Legia II)

Polska - Grecja 2:1
Angielski (18. min. k.), Garbacik (80. min.) - Koulouris (90. min. k.)

Polska: Węglarz - Dankowski, Stolarski, Bochniewicz, Wieteska, Rasak, Michalak (63' Wdowiak), Piotrowski (82' Jagiełło), Angielski (57' Zawada), Tomasiewicz (57' Janicki, 90' Drągowski), Bartczak (63' Skrzecz). Od 46. minuty grali takze: Damian Garbacik, Jakub Bartosz, Rafał Makowski.

Grecja: Theodorakis - Saliakas, Tsimikas, Passalidis (78' Patas), Evangelou, Karachalios, Orfanidis (66' Vassiloudis), Koulouris, Labrou, Angelopoulos, Deligiannidis. Od 46. minuty grali takze: Galanopoulos, Vafeas, Chatzigiovannis.