News: U-21: Kucharczyk i Borysiuk przegrali z Mołdawią

U-21: Kucharczyk i Borysiuk przegrali z Mołdawią

Źródło: 90minut.pl

14.11.2011 20:00

(akt. 12.12.2018 16:55)

<p>Reprezentacja Polski U-21 przegrała 0:1 w meczu eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy z Mołdawią. Zwycięskiego gola zdobył w 71. minucie Gheorghe Andronic. Była to druga porażka Polaków w eliminacjach. Od przegranej nie uchronili reprezentacji legioniści w osobach Michała Kucharczyka i Ariela Borysiuka. "Kucharz" wystąpił w pierwszej połowie, zaś "Wizir" w całym meczu. Polacy mieli przewagę optyczną ale nie wiele z niej wynikało. Rywala atakowali rzadko, a zagrożenie stwarzali gównie po stałych fragmentach gry - tak tez padł jedyny gol. Kompromitacja stała się faktem, kadra Stefana Majewskiego przegrała 0:1 z Mołdawią. </p>

Polska - Mołdawia 0:1
71' (0:1) Gheorghe Andronic