News: U19: Polska - Słowenia 6:0, występ Jagiełły

U19: Polska - Słowenia 6:0, występ Jagiełły

Jan Szurek

Źródło: 90minut.pl

13.09.2012 19:43

(akt. 10.12.2018 20:06)

Reprezentacja Polski do lat 19 (rocznik 1994) wygrała w rewanżowym meczu towarzyskim z rówieśnikami ze Słowenii 6:0 prowadząc do przerwy 3:0. W pierwszym spotkaniu "biało-czerwoni" przegrali 2:3. W 77. minucie spotkania na boisku pojawił się skrzydłowy Legii Warszawa, Aleksander Jagiełło. Bramki dla biało-czerwonych strzelali: Kamil Włodyka, Martin Kobylański (dwie), Bartosz Biel oraz Piotr Zieliński (dwie).

Słowenia - Polska 0:6 (0:3)

Bramki: Kamil Włodyka 16', Martin Kobylański 40', 68', Bartosz Biel 45', Piotr Zieliński 81', 84'.

Skład Polski: Amadeusz Skrzyniarz - Robert Sulewski, Tomasz Kędziora, Gracjan Horoszkiewicz, Patryk Stępiński (67' Adrian Liberacki) - Kamil Włodyka (77' Aleksander Jagiełło), Karol Linetty (67' Wiktor Witt), Martin Kobylański, Bartosz Biel - Piotr Zieliński (84 Łukasz Kacprzycki), Jakub Legierski (77' Norbert Neumann).