Waldemar Fornalik: Nagrody rozdaje się w maju

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

06-10-2019 / 19:59

(akt. 06-10-2019 / 20:48)

- Jesteśmy zadowoleni z wyniku i postawy drużyny. Podobała mi się zwłaszcza druga połowa, ale nie chciałbym umniejszać umiejętności Legii. Wcześniej było wiele taktyki i zachowawczej gry. Po zdobyciu bramki, mieliśmy więcej pomysłu. Rywale mieli swoją sytuację, ale wynik jest dla nas bardzo dobry i pogratulowałem zespołowi za to, co pokazał na boisku - powiedział po ograniu 2:0 Legii Waldemar Fornalik, trener Piasta.

- Ważne jest zdobycie trzech punktów z wicemistrzem Polski. Nagrody rozdaje się jednak w maju. Robimy swoje, efekty jeszcze przyjdą. Musimy grać kompaktowo, ale są momenty, w których należy postawić na wysoki pressing. Na pewno nie jest tak, że stosując go ciągle, dałoby to lepsze efekty. Legia ma szybkich skrzydłowych, a to wymaga obrońców wygrywających większość pojedynków 1 na 1 - dodał Fornalik. 

Fornalik był pytany o sytuację Jodłowca, który mógł zagrać przeciw Legii, gdyby Piast zapłacił odpowiednią kwotę. Taki zapis znalazł się w umowie sprzedaży. - W życiu nie spotkałem się z taką sytuacją, ale więcej mógłby o tym powiedzieć dyrektor sportowy - zakończył trener Piasta. 

Komentarze (8)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Do maja to my już dotrzemy z nowym trenerem.
Tylko dokąd ta droga prowadzi....
Nie mam pojęcia
Też chciałby mieć trenera na dwa trzy sezony. I jakaś stabilizację, tylko czy to u Nas możliwe
Nikomu nie damy czasu na spokojną pracę.
Wiesz jeśli przyszedłby ktoś z Nazwiskiem i doświadczeniem w branży to tak łatwo by nie było go zwolnic tylko czy nas na takiego stać
Młodszy chorąży
  • 1 / 1
Bzdura, Legia rozdaje nagrody co kolejkę.
Generał dywizji
  • 1 / 1
No właśnie mówi, że chciałby jeszcze raz w maju.
~(L)oniak
  • 0 / 0
Walduś..widziałbym Cie w tej Legii
Waldus też nie podołałby presji. Przecież w Piaście miał słaby początek tylko dali mu szansę. I nas całe forum by go hejtowalo. Legia to praca dla gościa z doświadczeniem,.charyzmą i doświadczeniem. Więc ani Walduś ani Vuco.