Wisła Płock - Legia Warszawa 0:0

Źródło:

12.06.2005 18:41

(akt. 28.12.2018 13:21)

O 19:00 rozpoczęła się ostatnia kolejka ligowa w tym sezonie. Legia podejmuję w Płocku tamtejszą Wisłę. W pierwszym składzie trzy zmiany w porównaniu z meczem z GKS Katowice - <b>Marcin Smoliński</b>, <b>Łukasz Surma</b> i <b>Paweł Kaczorowski</b> na murawie od pierwszej minuty. Do przerwy Legia miała kilka sytuacji, ale żadnej nie udało się wykorzystać. Po przerwie znakomitych szans na bramkę nie wykorzystali m.in <b>Jacek Magiera</b> i <b>Tomasz Sokołowski I</b>. Był to mecz dwóch drużyn, które seryjnie marnowały doskonałe okazje. Remis jest najsprawiedliwszym wynikiem.<br><br><a href=http://relacja.legia.net class=link target=blank>Relacja "minuta po minucie"</a>
Legia - Artur Boruc - Jakub Rzeźniczak, Wojciech Szala, Dickson Choto, Tomasz Kiełbowicz - Paweł Kaczorowski (75' Tomasz Sokołowski II), Jacek Magiera, Marcin Smoliński (46' Aleksandar Vukovic), Tomasz Sokołowski I, Piotr Włodarczyk - Marek Saganowski (86' Dariusz Zjawiński) Wisła - Jakub Wierzchowski - Patryk Rachwał, Żarko Belada, Mitar Peković, Marko Colaković - Wahan Geworian (86' Dariusz Romuzga), Mamija Dżikija, Paweł Sobczak (54` Predrag Vujović), Adrian Mierzejewski (64` Sławomir Peszko), Dariusz Gęsior - Ireneusz Jeleń Remis dał Wisle Płock czwarte miejsce w lidze i ogromną szansę na grę w europejskich pucharach w przyszłym sezonie.