Wygrana Legii z Młodą Legią 1:0

Źródło: 90minut.pl

24.02.2009 16:22

(akt. 18.12.2018 04:18)

W meczu sparingowym zawodnicy pierwszego zespołu Legii Warszawa, którzy nie zagrali w meczu Pucharu Ekstraklasy z GKS-em Bełchatów, pokonali 1-0 (0-0) drużynę Legii występującą w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. Jedynego gola zdobył w 45 minucie spotkania <b>Kamil Majkowski</b>. Wynik mógł być wyższy ale w drugiej połowie rzutu karnego, wywalczonego przez testowanego <b>Nikitę Andriejewa</b> nie wykorzystał <b>Piotr Giza</b>.
Legia Warszawa: Kostiantyn Machnowskyj - Inaki Descarga Retegui, Wojciech Szala, Dickson Choto (36 Maciej Świdzikowski), Tomasz Kiełbowicz - Miroslav Radović (36 Kamil Majkowski), Ariel Borysiuk (36 Patryk Koziara), Method Mwanjali, Piotr Giza (50 Adam Banasiak), Martins Nnabugwu Ekwueme - Nikita Andriejew. Legia Warszawa (ME): Jacek Skrzyński - Ryszard Breś (36 Dawid Okpara), Maciej Świdzikowski (36 Tomasz Lewandowski), Damian Zbozień (36 Tichon Szewcow), Maciej Tomczyk (36 Rafał Zaborowski) - Radosław Mikołajczak (36 Radosław Muszyński), Patryk Kamiński (36 Filip Barski), Adam Banasiak (36 Damian Łanucha), Daniel Jezierski (36 Piotr Wasikowski) - Łukasz Małkowski (20 Maciej Górski), Jakub Kosecki (55 Dawid Cempa).