Wygrana Legii!

Źródło:

21.03.2001 23:59

(akt. 19.12.2018 01:58)

Piłkarze pierwszoligowej Legii-Daewoo Warszawa pokonali świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:0 (1:0) w sparingowym meczu, który został rozegrany w środę na bocznym boisku przy ulicy Łazienkowskiej. Po raz pierwszy stołeczną jedenastkę poprowadził trener Dragun Okuka, który w niedzielę na stanowisku szkoleniowca zastąpił Krzysztofa Gawarę.
Po pięciu miesiącach przerwy, spowodowanej nie ustabilizowanym poziomem cukru w organizmie, na boisku pojawił się były reprezentant Polski - Rafał Siadaczka. "Zagrałem ostatnie 20 minut, czułem się dobrze. Wszystko jest w porządku. Trudno cokolwiek powiedzieć o mojej dyspozycji, bowiem boisko, na którym rywalizowaliśmy, tak naprawdę nie nadawało się do gry" - powiedział Siadaczka.
Bramki dla legionistów w środowym spotkaniu strzelili Tomasz Kiełbowicz (25, rzut wolny), Wojciech Kowalczyk (65) i Paweł Wojtala (85).
Skład Legii: Pierwsza połowa: Robakiewicz - Wojtala, Murawski, Jarzębowski - Giuliano, Piekarski, Majewski, Kiełbowicz, Sokołowski - Kucharski, Mięciel.
Druga połowa: Boruc - Wojtala, Murawski, Jarzębowski - Bojarski, Kiełbowicz (70 Siadaczka), Majewski, Magiera, Sokołowski - Mierzejewski, Kowalczyk.
Autor: cnt źródło: PAI