Wygrana młodej Legii

Źródło:

08.03.2008 20:44

(akt. 21.12.2018 00:44)

Młodzi zawodnicy Legii spisali się lepiej od kolegów z pierwszego zespołu i pokonali Zagłębie Sosnowiec 2:0. Najpierw bramkę w 35. minucie zdobył <b>Kamil Majkowski</b>, a w 81. min. wynik meczu ustalił <b>Maciej Rybus</b>. W barwach Młodej Legii cały mecz rozegrał nowy nabytek Hiszpan <b>Antonio Martin Aguilera "Balbino"</b>. Połowę spotkania rozegrali m.in. <b>Błażej Augustyn</b>, <b>Marcin Burkhardt</b> czy <b>Marcin Smoliński</b>.
Legia Warszawa 2-0 Zagłębie Sosnowiec Bramki: Kamil Majkowski 35, Maciej Rybus 81 Legia: Maciej Gostomski - Balbino, Damian Zbozień, Błażej Augustyn (46' Przemysław Wysocki), Przemysław Rawa - Adam Frączczak (46' Maciej Rybus), Waldemar Woźniak (46, Marcin Burkhardt), Wojciech Wocial (46' Ariel Borysiuk), Marcin Smoliński (46' Wojciech Trochim), Daniel Jezierski - Kamil Majkowski (67, Dawid Cempa)