News: Ultras Sportingu na ławce trenerskiej

Wygrana Sportingu w pucharze

22.12.2011 23:38

(akt. 04.01.2019 12:17)

<p>Sporting Lizbona pokonał Maritimo w Pucharze Portugalii 3:0. Wszystkie bramki padły w drugiej części spotkania. W 48. minucie celnym strzałem popisał się Andre Carrillo. W 60. minucie rzut karny skutecznie wyegzekwował Ricky van Wolfswinkel. Osiem minut przed końcem spotkania, swoje trafienie dorzucił Emiliano Insua. Zielono-biali wystąpili w rozgrywkach o "Taca de Portugal" w najsilniejszym składzie. Kolejny mecz podopieczni Domingosa Pacienci rozegrają 2 stycznia z Rio Ave w ramach Pucharu Ligi. Z kolei w Lidze Europy, Lwy zmierzą się z Legią w lutym.</p>

Sporting - Maritimo 3:0 (0:0)
Carrillo, van Wolfswinkel, Insua

Sporting: Patricio - Onyewu, Polga, Insua, Pereira - Carrico, Schaars, Martins, Capel - van Wolfswinkel, Carrillo