News: Wygrane PSV, Rapidu i Hapoelu

Wygrane PSV, Rapidu i Hapoelu

21.09.2011 22:11

(akt. 13.12.2018 03:16)

<p>Wszyscy rywale Wojskowych w fazie grupowej Ligi Europy wygrali swoje dzisiejsze spotkania. PSV Eindhoven rozgromił zespół VVSB, aż 8:0. Nie ma się co dziwić skoro przeciwnik czerwono-białych na co dzień występuje w lidze regionalnej. Rapid okazał się lepszy w pojedynku z ekipą  Juventusu, ale tego z Bukaresztu. Gospodarze byli zdecydowani lepsi i zaaplikowali cztery bramki "Juve", które zdołało odpowiedzieć jednym trafieniem. Najciężej miał Hapoel Tel Avid, który pokonał Hapoel Beer Sheva 2:0. Oba gole padły w ostatnich minutach spotkania. Poniżej szczegóły.</p>

Voetbal Vereniging Sint Bavo - PSV Eindhoven 0:8 (0:3)
20' (0:1) Memphis Depay
23' (0:2) Gerginio Wijnaldum
41' (0:3) Ola Toivonen
47' (0:4) Zakaria Labyad
73' (0:5) Zakaria Labyad
80' (0:6) Jurgen Locadia
82' (0:7) Zakaria Labyad
90' (0:8) Rabiu Ibrahim

PSV: Andreas Isaksson - Stanisław Manolew, Marcelo, Orlando Engelaar, Abel Tamata - Georginio Wijnaldum, Ola Toivonen (61' Maikel Verkoelen), Funso Ojo - Zakaria Labyad, Tim Matavz (71' Jurgen Locadia), Memphis Depay (75' Rabiu Ibrahim).

Rapid Bukareszt - Juventus Bukareszt 4:1
41' (1:0) Michal Roman
45' (2:0) Michal Roman
66' (3:0) Iulian Apostol
82' (4:0) Iulian Apostol
90' (4:1) Alexandru Zaharia

Rapid: Catalin Straton - Valentin Crețu, Glauber, Cristian Oros, Vladimir Bożović - Mihai Roman (53' Sabrin Sburlea), Stefan Grigorie, Dan Alexa, Filipe Teixeira (59' Iulian Apostol) - Romeo Surdu, Cassio (73' Daniel Pancu)

Hapoel Tel Awiw - Hapoel Beer Sheva2:0 (0:0)
85' (1:0) Bevan Fransman
90' (2:0) Salim Tuama

Hapoel Tel Awiw: Edel Apoula - Omri Canada, Gal Shish, Martin Pecalka, Bevan Fransman - Nosa Igiebor, Omer Damari, Avihay Yadin (67' Shay Abutbul), Mirko Oremus (56' Salim Tuama), Mahmoud Abbas (62' Maaran Al Lala) - Toto Tamuz