Wyniki sondy: Nowym trenerem nieznany obcokrajowiec

Piotr Szydłowski

Źródło: Legia.Net

13-08-2018 / 10:21

(akt. 02-12-2018 / 11:23)

Już za kilka godzin Legia przedstawi swojego nowego trenera. 1 sierpnia, czyli w dniu zwolnienia Deana Klafuricia uruchomiliśmy sondę, pytając kogo według Was, można się spodziewać na najbardziej prestiżowej ławce trenerskiej Ekstraklasy. Wówczas wydawało się jeszcze, że murowanym kandydatem był Adam Nawałka. Nastąpił jednak szybki zwrot akcji, w postaci informacji o odmowie byłego selekcjonera i nie może dziwić, że szkoleniowca tego, jako kolejnego trenera Legii wskazało zaledwie 7,01 procent głosujących.

Jak się okazało, Czytelnicy Legia.Net, przez ostatnie kilkanaście dni, najbardziej spodziewali się się "powtórki z rozrywki", czyli kolejnego angażu anonimowego dla szerszego grona kibiców, trenera zagranicznego. Co czwarty głosujący, brał pod uwagę, że klub z Łazienkowskiej dokona śmiałego ruchu i zainwestuje we współpracę ze znanym szkoleniowcem z zagranicy. Z kolei niespełna 14 procent głosujących przewidywało, że na ławkę trenerską Legii powróci jakiś znany polski trener (ale nie Nawałka).


O tym, że nowym szkoleniowcem "Wojskowych" ma być Ricardo Sa Pinto, napisaliśmy kilkanaście minut temu tutaj. Biorąc pod uwagę, że Portugalczyk ma dość bogate CV, jak na warunki naszej rodzimej Ekstraklasy, wydaje się, że zalicza się on do grupy "znanych zagranicznych trenerów". Co czwarty głosujący, dobrze wytypował więc ruch Dariusza Mioduskiego. Pełne i szczegółowe wyniki sondy prezentujemy poniżej.

Kto według Ciebie zostanie nowym trenerem Legii?

- Adam Nawałka (7,01%)
- znany polski trener, ale nie Nawałka (13,86%)
- znany zagraniczny trener (25,02%)
- nieznany zagraniczny trener (42,19%)
- trudno powiedzieć (11,93%)

Liczba głosów: 1299
Czas trwania: 12 dni

Dziękujemy za wszystkie głosy i zapraszamy do nowej sondy! Tym razem pytamy o Waszą opinię odnośnie niedawnych działań Legii w sprawie kontraktu Artura Jędrzejczyka.

Komentarze (14)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Porucznik
  • 1 / 0
Panie Szydłowski - do szkoły! Przymiotnik "POLSKI" piszemy z małej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! litery!
Starszy szeregowy
  • 1 / 0
Poprawione.
Porucznik
  • 1 / 0
Dziękuję za szybką korektę. Sorry, ale błędów ortograficznych nie można puszczać na emisję @[email protected]
~Do kodym1
  • 0 / 0
Skoro juz tak poprawiamy, to po co stosujesz rusycyzm "z małej litery" skoro poprawnie jest "małą literą"?!!!
Pułkownik
  • 1 / 0
Redakcja Legia.Net jest dopiero w stopniu szeregowca, więc ma prawo się mylić.
Już kilku takich jak on było w Polsce i wiemy jak to się skończyło i w Legii będzie podobnie.
Wymień tych kilku.
Porucznik
  • 1 / 0
Hasi, Bakero, Bjelica. Wystarczy?
Ale co ty chcesz od Bjelicy ?Bardzo dobry trener jak na Polskie warunki.Obejmował Amike,która zajeła sezon wcześniej 7miejsce i każdy piłkarz u niego zrobił postęp. Na pewno taktycznie byli dużo lepiej poukładani od nas i nie oszukujmy się grali ładniej dla oka mimo gorszego materiału .Co miał w tym chorym klimacie pracy wygrać lige mistrzów albo mistrzostwo Polski? Hasi mimo wszystko dał Legii lige mistrzów i przekonał do gry u nas takiego kozaka jak Vadis.
Kapitan
  • 2 / 0
Na znanych to Legii nie stać przede wszystkim.
~Leśny Dziadek
  • 0 / 0
Przesłąnie dla piłkarzy - Skończyło się niańczenie, litości nie będzie, Albo ciężka praca i podporządkowanie się temu, co ustli trener, albo nawet bieganie ze skargą do prezesa, nic nie pomoże i doswidania rebiata. Koniec przedszkola i treningów kobiecych...W czwartek Carlitos, Cafu i Kante i koledzy załatwią temat awansu, chociaż łatwo nie będzie, ale może i się mylę...
Chorąży
  • 1 / 0
Nazwisko znane, ale bardziej jako piłkarza niż dobrego trenera. Niby jakieś sukcesy ma ale długo nie zabawił w żadnym klubie...
To czy trener jest znany czy nie, to kwestia subiektywnej oceny.
Takie se to pytanie i takie se wyniki.
anonim to Sa Pinto nie jest, Dziwię się, że takiego trenera Miodek dał radę załatwić. Szkoda tylko, że tak późno, oby nie za późno...