Wypożyczeni: 90 minut Kochalskiego i Nawotki

30.11.2020 12:30

(akt. 30.11.2020 11:49)

W poprzednim tygodniu Mateusz Kochalski i Tomasz Nawotka, którzy reprezentują obecnie Radomiaka i ŁKS, rozegrali po 90 minut. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi każdego wypożyczonego legionisty.

Mateusz Grudziński (Zagłębie Sosnowiec ’00) – Zagłębie przegrało na wyjeździe 1:2 z GKS-em Jastrzębie. Grudziński nie został powołany na wyjazdowy mecz. Stoper grał do tej pory cały czas. W ostatnim spotkaniu nastąpiła jednak pewna zmiana składu i zawodnik mógł przy okazji trochę odpocząć.

Mateusz Kochalski (Radomiak Radom ’00) – Radomiak zwyciężył 2:0 z GKS-em Bełchatów. Kochalski stał w bramce Radomiaka od pierwszej do ostatniej minuty.

Konrad Matuszewski (Odra Opole, ‘01) - Odra przegrała na wyjeździe 2:4 z Miedzią Legnica. Matuszewski wszedł na murawę w 83. minucie, zastąpił Łukasza Winiarczyka.

Gabriel Kobylak (Puszcza Niepołomice ’02) – Puszcza przegrała u siebie 0:2 ze Stomilem Olsztyn. Kobylak oglądał spotkanie z ławki rezerwowych.

Tomasz Nawotka (ŁKS, ’97) - ŁKS przegrał na wyjeździe 0:2 z Górnikiem Łęczna. Nawotka rozegrał cały mecz.

Filip Sobiecki (Olimpia Elbląg, ’02) – Olimpia zwyciężyła u siebie 4:2 z Błękitnymi Stargard. Sobiecki pojawił się na murawie w 89. minucie, zmienił Oresta Tkaczuka.

Dawid Wach (Wólczanka Wólka Pełkińska, ‘00) – Wólczanka zakończyła już ligową rywalizację w 2020 roku.

Mateusz Lisowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki, ’01) – W sobotę (28.11) Pogoń miała zagrać z Błonianką. Spotkanie zostało odwołane z powodu zagrożenia epidemicznego.