Wypożyczeni: Arak zapewnia remis

Emil Kopański

01.09.2014 14:25

(akt. 21.12.2018 15:18)

Wypożyczeni do innych klubów legioniści nie próżnowali. Tym razem w większości pojawili się na boisku. Powody do radości po raz kolejny miał Jakub Arak, który bramką zdobytą w meczu z Rakowem Częstochowa zapewnił swojej drużynie remis 1:1. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cotygodniowym raportem.

Henrik Ojamaa (Motherwell) – Ojamaa po raz kolejny musiał przełknąć gorycz porażki. Tym razem jego zespół uległ na własnym terenie Saint Johnstone (0:1). Estończyk pojawił się na boisku w wyjściowym składzie, ale nie rozegrał całego spotkania – w 76. minucie zastąpił go na murawie Robert McHugh.

Marcel Gąsior (Pogoń Siedlce) – Pogoń przegrała przed własną publicznością ze spadkowiczem z T-Mobile Ekstraklasy, Zagłębiem Lubin 1:2. Gąsior pojawił się na boisku w 34. minucie, zmieniając Piotra Kosiorowskiego. W 63. minucie został upomniany żółtą kartką, a 300 sekund później zastąpił go Adrian Dziubiński.

Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) – piłkarze z Ząbek zremisowali na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice 1:1. Mikita nie wystąpił w tym spotkaniu.

Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) – pojawił się na boisku w 61. minucie meczu z Chojniczanką zastępując Damiana Jakubika, ale niczym się nie wyróżnił.

Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) – nie zagrał w meczu z Chojniczanką.

Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) – wyszedł na boisko w podstawowym składzie Dolcanu. W 34. minucie obejrzał żółty kartonik, poza tym zaprezentował się poprawnie.

Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) – szalony mecz obejrzeli kibice w Legnicy. Miedź zremisowała z Arką 4:4, a Jagiełło rozegrał w barwach zespołu z Gdyni pełne 90 minut.

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) – Legionovia przegrała w Pruszkowie z tamtejszym Zniczem 0:1. Dankowski po raz kolejny został obdarzony zaufaniem przez trenera i rozegrał pełne 90 minut.

Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie zremisowało na wyjeździe z Rakowem Częstochowa 1:1. Niestety, bez udziału Mizgały.

Miłosz Kozak (Zagłębie Sosnowiec) – nie zagrał w meczu z Rakowem.

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) – wystąpił w spotkaniu z Rakowem i zapewnił swojemu zespołowi remis. W 38. minucie strzał na bramkę rywala oddał Dawid Ryndak, ale trafił w poprzeczkę. Arak był jednak we właściwym miejscu i skierował piłkę do pustej bramki. Poza tym legionista obejrzał żółtą kartkę, a kilka minut później opuścił boisko – zastąpił go Piotr Giel.