Wypożyczeni: Asysta Makowskiego, czyste konto Majeckiego

Łukasz Pazuła

28.08.2017 14:11

(akt. 21.12.2018 15:17)

Minął kolejny tydzień zmagań legionistom przebywającym na wypożyczeniu. W ubiegły weekend asystę przy golu zanotował Rafał Makowski. Pomocnik zaadresował piłkę do Szymona Lewickiego, a ten pokonał bramkarza rywali. Radosław Majecki natomiast zachował czyste konto w wyjazdowym starciu z Miedzią Legnica. Zapraszamy na nasz raport.

Sandro Kulenović (Juventus F.C.) – Primavera swoje rozgrywki rozpocznie 9 września.

Tin Matić (MFK Zemplín Michalovce) – Zemplin wygrał 2:0 u siebie z FC ViOn Zlaté Moravce. Matić zszedł z boiska w 37. minucie.

Konrad Michalak (Wisła Płock) – Wisła Płock przegrała na wyjeździe 0:4. Michalak grał przez cały mecz.

Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) – Arka przegrała na wyjeździe 0:3 z Lechem Poznań. Szwoch zszedł z boiska w 71. minucie. Zastąpił go Siergiej Kriwiec.

Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) – Pogoń rozegra swój mecz w poniedziałek o godzinie 19:00 z Chrobrym Głogów.

Adrian Małachowski (Pogoń Siedlce) – Jak wyżej.

Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – Podbeskidzie zremisowało na wyjeździe 3:3 z GKS-em Tychy. Kozak wszedł na boisko w 80. minucie. Zmienił Pawła Tomczyka.

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) – Ruch przegrał na wyjeździe 3:4 z Chojniczanką Chojnice. Hołownia zagrał cały mecz.

Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie Sosnowiec zremisowało 2:2 na wyjeździe z Rakowem Częstochowa. Nawotka zagrał cały mecz i dostał żółtą kartkę.

Rafał Makowski (Zagłębie Sosnowiec) – Makowski zagrał cały mecz z Rakowem. Pomocnik zanotował asystę przy pierwszym trafieniu dla swojej drużyny.

Radosław Majecki (Stal Mielec) – Stal zremisowała na wyjeździe 0:0 z Miedzią Legnica. Majecki zagrał cały mecz.

Michał Suchanek (Górnik Łęczna) – Górnik zremisował u siebie 1:1 z Bytovią Bytów. Suchanek w 68. minucie został zmieniony przez byłego legionistę – Sebastiana Szerszenia.

Mateusz Leleno (Puszcza Niepołomice) – Puszcza wygrała 2:1 u siebie z Wigrami Suwałki. Leleno nie znalazł się w kadrze meczowej.