Wypożyczeni: Asysta Niezgody

Łukasz Pazuła

29.05.2017 08:37

(akt. 21.12.2018 15:17)

Ruch Chorzów zremisował na wyjeździe 1:1 z Arką Gdynia. Asystę przy bramce Łukasza Monety zanotował Jarosław Niezgoda, jednakże ten remis nie pozwolił chorzowianom utrzymać się w Lotto Ekstraklasie. Gdynianie natomiast w ostatniej kolejce zmierzą się z Zagłębiem Lubin i postarają się zwyciężyć, by zapewnić sobie utrzymanie.

Steeven Langil (Waasland-Beveren) – Liga belgijska zakończyła rozgrywki,

Konrad Jałocha (Arka Gdynia) – Arka zremisowała u siebie z Ruchem Chorzów 1:1. Jałocha cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) – Szwoch zagrał cały mecz z Ruchem. Pomocnik oddał dobry strzał z rzutu wolnego, ale piłkę po jego uderzeniu sparował Libor Hrdlicka. Pomocnik kilka razy dobrze obsługiwał podaniami Rafała Siemaszkę, ale za pierwszym razem napastnik Arki trafił w słupek, za drugim chybił. W doliczonym czasie gry „Szwochinho” wyprowadzał kontrę, mógł wyłożyć futbolówkę snajperowi żółto-niebieskim do pustej bramki, ale źle zagrał i akcję zatrzymał golkiper chorzowian.

Michał Masłowski (Piast Gliwice) – Piast wygrał 4:0 u siebie z Cracovią. Masłowski nie znalazł się w kadrze meczowej.

Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów) – Ruch zremisował 1:1 na wyjeździe z Arką Gdynia. Ten wynik oznacza, iż chorzowianie w przyszłym sezonie nie zagrają w Lotto Ekstraklasie. Niezgoda zanotował asystę przy golu byłego legionisty – Łukasza Monety – a na boisku przebywał przez 70 minut. Zastąpił go Jakub Arak.

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) – Stomil przegrał na wyjeździe 0:1 z Drutexem-Bytovia Bytów. Karbowiak nie znalazł się w kadrze na to spotkanie. W rezerwach również nie wystąpił.

Miłosz Kozak (Wigry Suwałki) – Wigry przegrały u siebie z Chojniczanką Chojnice 2:3. Kozak nie znalazł się w kadrze meczowej.

Adam Ryczkowski (Wigry Suwałki) – Ryczkowski w 57. minucie został zmieniony przez Kamila Adamka.

Robert Bartczak (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie przegrało na wyjeździe 0:1 z Chrobrym Głogów. Bartczak w 77. minucie zastąpił Łukasza Matusiaka.

Arkadiusz Najemski (Zagłębie Sosnowiec) – Najemski zagrał cały mecz z Chrobrym. Obrońca otrzymał żółtą kartkę.

Jakub Szumski (Zagłębie Sosnowiec) – Szumski nie znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie z Chrobrym.

Konrad Michalak (Zagłębie Sosnowiec) – Michalak zagrał cały mecz  z Chrobrym. Skrót meczu zobaczycie tutaj.

Mateusz Wieteska (Chrobry Głogów) – Wieteska zagrał cały mecz z Zagłębiem.

Michał Suchanek (Chojniczanka Chojnice) – Suchanek nie znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie z Wigrami.

Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) – Pogoń przegrała na wyjeździe 0:3 z Miedzią Legnica. Szrek zagrał cały mecz.

Arkadiusz Madeński (Legionovia Legionowo) – Legionovia wygrała na wyjeździe 1:0 z Radomiakiem Radom. Madeński leczy kontuzję.

Ernest Dzięcioł (Legionovia Legionowo) – Dzięcioł w 88.minucie zmienił Mateusza Żebrowskiego.

Michał Trąbka (Rozwój Katowice) – Rozwój przegrał u siebie 0:2 z GKS-em Bełchatów. Trąbka w 77. minucie został zmieniony przez Kacpra Tabisia.