News: Wypożyczeni: Bramki Sulley’a oraz Monety

Wypożyczeni: Asysta Szwocha. Utrzymanie Arki

Łukasz Pazuła

05.06.2017 10:08

(akt. 21.12.2018 15:17)

Arka Gdynia wygrała 3:1 na wyjeździe z Zagłębiem Lubin i utrzymała się w Lotto Ekstraklasie. Duży udział w zwycięstwo gdynian miał Mateusz Szwoch, który zanotował asystę przy golu Dariusza Formelli. Zapraszamy na nasz cotygodniowy raport!

Steeven Langil (Waasland-Beveren) – Liga belgijska zakończyła swoje rozgrywki.

Konrad Jałocha (Arka Gdynia) – Arka wygrała na wyjeździe 3:1 z Zagłębiem Lubin i utrzymała się w Lotto Ekstraklasie. Jałocha cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) – Szwoch zagrał cały mecz z Zagłębiem. Wypożyczony legionista zanotował asystę przy drugim golu Arki. Sam również próbował pokonać bramkarza lubinian, ale pomocnik trafił tylko w słupek.

Michał Masłowski (Piast Gliwice) – Piast wygrał na wyjeździe 1:0 z Cracovią. Masłowski nie znalazł się w kadrze meczowej.

Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów) – Ruch zremisował u siebie 2:2 z Górnikiem Łęczna. Niezgoda nie znalazł się w kadrze meczowej z powodu drobnego urazu.

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) – Stomil przegrał u siebie 1:4 z Wigrami Suwałki. Karbowiak nie znalazł się w kadrze meczowej.

Miłosz Kozak (Wigry Suwałki) – Kozak również nie znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie ze Stomilem.

Adam Ryczkowski (Wigry Suwałki) – Ryczkowski zagrał cały mecz ze Stomilem.

Robert Bartczak (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie wygrało 2:1 z GKS-em Tychy. Bartczak zagrał cały mecz. Wypożyczony legionista maczał palce przy straconej bramce swojego zespołu. Został minięty przez Marcina Radzewicza, który po chwili strzelił gola. Skót zobaczycie tutaj.

Arkadiusz Najemski (Zagłębie Sosnowiec) – Najemski nie znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie z GKS-em.

Jakub Szumski (Zagłębie Sosnowiec) – Szumski również nie znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie z GKS-em.

Konrad Michalak (Zagłębie Sosnowiec) – Michalak w 66. minucie został zmieniony przez Marcina Sierczyńskiego.

Mateusz Wieteska (Chrobry Głogów) – Chrobry zremisował na wyjeździe 2:2 z Chojniczanką Chojnice. „Wietes” zagrał cały mecz.

Michał Suchanek (Chojniczanka Chojnice) – Suchanek nie znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie z Chrobrym.

Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) – Pogoń wygrała na wyjeździe 2:1 ze Stalą Mielec. Szrek zagrał cały mecz.

Arkadiusz Madeński (Legionovia Legionowo) – Legionovia przegrała u siebie 1:2 z Puszczą Niepołomice. Madeński leczy kontuzję.

Ernest Dzięcioł (Legionovia Legionowo) – Dzięcioł w 32. minucie zmienił Krystiana Misia.

Michał Trąbka (Rozwój Katowice) – Rozwój wygrał 1:0 na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Trąbka w 73. minucie został zmieniony Marchewkę.