Wypożyczeni: Bramki Górala i Sanogo

17.09.2018 14:36

(akt. 21.12.2018 15:17)

W ubiegłym tygodniu gola honorowego dla Stomilu Olsztyn strzelił Michał Góral. Bramkę dla Zagłębia Sosnowiec zdobył z kolei Vamara Sanogo. Poza tym, zwycięstwa odniosły ekipy Łukasza Monety, Tomasza Jodłowca oraz Tina Maticia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat każdego wypożyczonego legionisty.

Sadam Sulley, Brian Iloski, Tomasz Nawotka (MFK Zemplin Michalovce) – Zemplin przegrał na wyjeździe 1:2 z SKF Sered. Iloski nie znalazł się w kadrze na to starcie, Nawotka oglądał mecz z ławki rezerwowych, z kolei Sulley zameldował się na murawie w 60. minucie zastępując Dawida Kurminowskiego.

Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec) – Sosnowiczanie zremisowali 1:1 z Górnikiem Zabrze. Francuz strzelił gola i został zmieniony w 73. minucie.

Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin)   Zagłębie pokonało aż 4:0 Śląska Wrocław, z kolei 24-latek wystąpił w zwycięskiej konfrontacji trzecioligowych rezerw z Gwarkiem Tarnowskie Góry.

Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice)  Gliwiczanie wygrali u siebie 1:0 z Arką Gdynia. Jodłowiec nie zagrał przeciwko gdynianom, ponieważ dalej jest kontuzjowany.

Mateusz Kochalski (Radomiak Radom)   Radomiak zremisował u siebie 2:2 z ROW-em Rybnik. Kochalski przesiedział całe spotkanie na ławce.

Michał Góral (Stomil Olsztyn) – Stomil zanotował czwartą porażkę z rzędu. Tym razem zespół Kamila Kieresia przegrał w delegacji z Chojniczanką. Góral zagrał pełny mecz, zdołał strzelić gola honorowego, a w końcówce spotkania został także ukarany żółtym kartonikiem.  - Trudno stwierdzić, dlaczego w każdej potyczce nam nie wychodzi. Mamy sytuacje, nasza gra nie wygląda źle. My na początku ich zdominowaliśmy, po czerwonej kartce przejęliśmy kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami. Niestety pod koniec pierwszej połowy straciliśmy gola do szatni. Nie wiem jak to nazwać, nie możemy się tak zachowywać – powiedział „Góri” dla oficjalnego portalu olsztynian.

Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) – Zespół Kopczyńskiego rozgrywki ligowe zacznie pod koniec października. Pierwszym rywalem  Wellington będzie Newcastle Jets.

Michał Mydlarz (Victoria Sulejówek) – Victoria zremisowała przed właśną publicznością 2:2 z Huraganem Morąg. Mydlarz grał do 51. minuty.

Michał Król (Wisła Puławy) – Wisła przegrała w Puławach 0:2 ze Stalą Rzeszów. Król biegał i walczył przez 36 minut i został zmieniony, bo dopadły go problemy żołądkowe.

Mateusz Żyro (Miedź Legnica) – Ekipa z Legnicy zremisowała na wyjeździe 2:2 z Wisłą Płock. „Żyrko” całą potyczkę obserwował jednak z ławki rezerwowych.

Tin Matić (NK Zadar) Ekipa Chorwata zwyciężyła 1:0 z NK BSK Bijeli Brdo. Matić został zastąpiony po godzinie gry.