Wypożyczeni: Bramki Jodłowca, Sanogo i Szwocha

07.05.2018 08:25

(akt. 21.12.2018 15:17)

W poprzednim tygodniu powody do radości mogli mieć Tomasz Jodłowiec, Mateusz Szwoch czy Vamara Sanogo, którzy zdobyli bramki dla swoich drużyn. Kilku zawodników zanotowało także pełne występy. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat każdego wypożyczonego legionisty.

Sandro Kulenović (Juventus FC) –  „Stara Dama” wygrała 2:0 z Udinese w rozgrywkach włoskiej Primavery. Młody snajper oglądał starcie z ławki rezerwowych.

Tsubasa Nishi (MFK Zemplin Michalovce) – Zemplin wygrał na wyjeździe 3:1 z Nitrą. Japończyk rozegrał pełne zawody.

Tin Matić (MFK Zemplin Michalovce) – Chorwat całe spotkanie oglądał z ławki rezerwowych.

Sadam Sulley (MFK Zemplin Michalovce) – Napastnik zameldował się w wyjściowym składzie i został zmieniony przez kolegę tuż po przerwie.

Konrad Michalak (Wisła Płock) –  Płocczanie bezbramkowo zremisowali z Lechem Poznań na własnym stadionie. Michalak walczył i pomagał drużynie do 80. minuty. „Nafciarze” zajmują aktualnie piąte miejsce w tabeli Ekstraklasy.

Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) – „Arkowcy”, w ubiegłym tygodniu, najpierw przegrali w finale Pucharu Polski z Legią Warszawa 1:2, a w sobotę ulegli Pogoni Szczecin 2:3. Szwoch, w obu potyczkach, zanotował pełne 90 minut i w starciu z „Portowcami” zdobył bramkę po rzucie karnym.

Dominik Nagy (Ferencvarosi TC) – Ekipa Nagy’a bezbramkowo zremisowała na wyjeździe z Videotonem. Węgier spędził na murawie 90 minut.

Adrian Małachowski (Znicz Pruszków) – Znicz przegrał 1:2 z Radomiakiem w Radomiu. Małachowski pomagał drużynie od początku do samego końca meczu.

Konrad Jałocha (GKS Tychy) – GKS wygrał 1:0 z Miedzią Legnica. Jałocha strzegł dostępu do własnej bramki do ostatniego gwizdka arbitra.

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) –   „Niebiescy” przegrali u siebie 0:2 z Puszczą Niepołomice. Hołownia zaliczył pełny występ na lewej stronie obrony.

Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) –  Pogoń przegrała 2:4 z Olimpią Grudziądz, lecz „Szreku” nie pojawił się na murawie.

Michał Suchanek (Górnik Łęczna) – Łęcznianie zwyciężyli 3:0 z Chojniczanką. „Suchy” pojawił się na murawie po godzinie gry w miejsce Filipa Szewczyka.

Mateusz Kochalski, Mateusz Leleno (Legionovia Legionowo) – Legionovia przegrała u siebie 1:2 z Gryfem. Leleno biegał od pierwszej do ostatniej minuty, z kolei Kochalski oglądał potyczkę z ławki rezerwowych.

Radosław Majecki (Stal Mielec) – Mielczanie pewnie pokonali Wigry Suwałki 3:0. Majecki, cały mecz, spędził między słupkami.

Mateusz Żyro (Wigry Suwałki) – „Żyrko”, w wyżej wymienionej potyczce, również zagrał komplet minut.

Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) –   Podbeskidzie zremisowało 1:1 z Rakowem Częstochowa. Kozak występował do 79. minuty. Wówczas zastąpił go Lubos Kolar.

Hildeberto (Northampton) –  Northampton zremisowało 2:2 z Oldham. Portugalczykowi skrócono wypożyczenie do klubu z League One. Ostatni raz na murawie „Berto” pojawił się  2 kwietnia.

Rafał Makowski, Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec) – Sosnowiczanie wygrali 2:1 w delegacji z Chrobrym Głogów. Zarówno Makowski jak i Nawotka znaleźli się w wyjściowym składzie i zanotowali po 90 minut.

Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec) – Francuz strzelił gola na 2:0 dla swojej ekipy i grał do 76. minuty.

Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) –  Gliwiczanie przegrali 1:2 z Sandecją Nowy Sącz. Jodłowiec strzelił honorowego gola dla gości.

Jakub Czerwiński (Piast Gliwice) –  Zarówno „Jodła”, jak i „Czerwo” zagrali pełne spotkanie. Stoper Piasta, w drugiej połowie, został napomniany żółtą kartką przez sędziego.

Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) – Lubinianie przegrali 0:2 z Górnikiem Zabrze. Moneta wszedł na plac gry po zmianie stron.